Topuklu ayakkabı modelleri 2013

Kısa boylu olmaktan yakınan birçok kadının giydikleri ve en çok tercih ettikleri ayakkabı modelleri arasında topuklu ayakkabılar yer almaktadır.

Topuklu ayakkabı modelleri 2013

  Bunun dışında topuklu ayakkabıları sadece kısa boylu olanlar değil, uzun boylu olan hanımlar da tercih etmektedirler. Çünkü topuklu ayakkabılar hem boyu uzun göstermekte hem de giyilen kıyafete ve duruşa farklı bir boyut kazandırmaktadır. Hatta bazı kıyafetler arasında topuklu ayakkabı giymek neredeyse zorunludur. Bu kıyafetler arasında abiye tarzında dikilen elbiseler örnek verilebilir. Dolayısı ile her kadının gar dolabında mutlaka topuklu ayakkabı bulundurmak gereklidir. Bu yüzden topuklu ayakkabı modelleri 2013 yılı için yeniden düzenlendi ve tasarlanıp satışa sunulmaya başlandı. 


 Bu senenin en çok fenomeni haline gelen topuklu ayakkabılar arasında çivi ve taş baskılı modeller arasında yerini almakta. Özellikle ayakkabının ön bölümünde ve topuk kısmında kullanılan bu aksesuarlar, ayakkabılara farklı bir görümüm kazandırılmada başarılı olunmuştur. Çivilerin ve zımbaların yoğunluğunda olduğu ayakkabılar, hanımlar tarafından oldukça benimsenmiş ve kabul edilmiş gibi görünüyor. 2012 senesi bitmeden bu tarz ayakkabılar şimdiden kullanılmaya başladı bile. Bunun yanı sıra topuklu ayakkabı modelleri 2013 yılında, farklı topuk modelleri ile çeşitlilik kazandı. Bu modeller arasında kalın topuklu ve platform görünümlü ayakkabılar topuklu ayakkabı modelleri 2013 yılı arasında yerini almaya hazır. Platform ve kalın topuklu ayakkabılar diğer ayakkabılara nazaran daha rahat olduğu için en çok tercih edilen modeller arasında. 

 Tüm bu modeller ile birlikte siyah, kahverengi ve bordo tonlarında olan renkler topuklu ayakkabı modelleri 2013 yılında en çok kabul görülen renkler arasına girmeyi başardı. Bununla birlikte deri ve suni deri ayakkabılarda en çok kullanılan çiviler ve zımbalar, kullanış bakımından da uzun ömürlü olacağa benziyor. 
 

karakter kaldı.
Yorum Gönder

4 YORUM

 • Misafir Avatar

  tuğba demir

  3 yıl önce

    (0)  Cevapla

  bunların hepsi birbirinden güzel hepsi benim olsun

 • Misafir Avatar

  kimse kimov

  3 yıl önce

    (0)  Cevapla

  beyenmedim

 • Misafir Avatar

  memmedova asli

  2 yıl önce

    (0)  Cevapla

  bu ayaqqabilari nasil satin ala biliriz ?

 • Misafir Avatar

  armağan çınar

  2 yıl önce

    (0)  Cevapla

  leoparlı demir topuklu ayakkabının fiyatını öğrenebilir miyim

Copyright © 2016

Copyright © by BizKadinlar.Com

foto galeri

 • Kısa Saç Modelleri 2016
 • 2016 İstikbal Oturma Grupları Modelleri

iletişim

 • Sitemizde herhangi bir ürünün satışı yoktur. Reklam için mail : admin@bizkadinlar.com