Oturma grupları 2013

Yeni evlenen çiftler veya oturma grubunu değiştirecek olan bayanlara müjde. 2013 yılının son aylarına doğru bütün firmalar en yeni modellerini çıkardı. Onlarca renk ve değişik modeller ile oturma grupları 2013 ile istediğiniz modeli rahatlıkla alabileceksiniz.

Oturma grupları 2013
 Oturma grupları 2013 modelleri bu yıl rahatlığı ve şıklığı bir arada sunmaktadır. Büyük mobilya firmaları bu yıl birbirinden şık ve modern tasarımlar çıkarmak için büyük bir yarışa girmiştir. 2013 yılı oturma grubu modellerinde ilk göze çarpan deri koltukların öne çıkmasıdır. Hemen hemen her firma birçok oturma gurubunda deriyi kullanmıştır. Bazı modellerde sadece deri döşeme kullanılmışken bazı modellerde ise deri ve kumaş birlikte kullanılmıştır. 

 Günümüzde çok popüler olan deri koltuklar her zevke uygun olarak dizayn edilmiştir. Klasik modeller dışında köşe oturma gruplarında da birçok farklı tasarım yapılmış olup oturma grubu modellerine ayrı bir zarafet katmıştır. 2013 deri oturma gruplarında Siyah ve kahverengi dışında krem beyaz ve kırmızı renkleri de sizlerin beğenisine sunulmuştur. Temizliği de bir hayli kolay olan deri koltuklar ev hanımlarının da gözdesi haline gelmiştir. Oturma grupları 2013 deri dışında leke tutmayan kumaşların kullanılmasına da devam edilmiştir. 2013 yılı oturma grubu modellerinde göze çarpan bir diğer model ise köşe takımları bulunmaktadır. Hemen hemen bütün mobilya mağazalarının vitrinin süsleyen köşe takımları oldukça şık ve rahatlığı simgelemektedir. 

 2013 oturma grupları modelleri evinde misafir ağırlamayı seven ama yatak sorunu olan müşterileri içinde açılarak iki kişilik yatak olma özelliği bulunan modellere ağırlık vermiştir. Farklı ve çılgın tasarımlar arıyorsanız size puzzle koltuk takımlarını düşünmenizi tavsiye ederiz. Koltuklarının yerini değiştirmeyi sevenler için bu işi eğlenceli hale getiren bu çılgın oturma grubu modelleri oldukça şık ve rahattır. 2013 yılı oturma gruplarında modern koltuk takımlarında geniş puflara da yer verilmiştir. Oturma grupları 2013 her zevk ve keseye göre birbirinden şık ve rahat modeller tasarlamış ve sizlerin beğenisine sunmuştur.


karakter kaldı.
Yorum Gönder

7 YORUM

 • Misafir Avatar

  güler balcı

  3 yıl önce

    (0)  Cevapla

  modeller birbirinden güzel bayıldım. bende 1 takım istiyorum en acil tarafından

 • Misafir Avatar

  zeynep karakaya

  3 yıl önce

    (0)  Cevapla

  modeller harika ama fiyatlar yuzludur. benim de çok ihtiyacım var almak isterdim

 • Misafir Avatar

  meltem ev

  3 yıl önce

    (0)  Cevapla

  modeller çok hoş fakat fiyatları yazmıyor.bana fiyatlarıda lazım,fiyatları cazip gelirse %100 1 oturma grubu alacağım.lütfen sizlerden rica ediyorum,kısa bir süre içerisinde fiyatlarıda yazarsanız çok mutlu olaçağım :)

 • Misafir Avatar

  Coskun Yildirim

  3 yıl önce

    (0)  Cevapla

  avrupalastik diyoruz kafalar ayni degisen bir sey yok usa den ariyorum fiyatlar yok hayret edilecek sey turkiyeye gelicem ev aldim zamandan kazanip deyip oturma guruplarina baktim fiyatlar i yok boyle business olmaz

 • Misafir Avatar

  neriman özer

  2 yıl önce

    (0)  Cevapla

  modellller güzelde hanı bunların fıatları...

 • Misafir Avatar

  yale safir

  2 yıl önce

    (0)  Cevapla

  koltık takımları harika

 • Misafir Avatar

  neri has

  2 yıl önce

    (0)  Cevapla

  çok beğendim.

Copyright © 2016

Copyright © by BizKadinlar.Com

foto galeri

 • Kısa Saç Modelleri 2016
 • 2016 İstikbal Oturma Grupları Modelleri

iletişim

 • Sitemizde herhangi bir ürünün satışı yoktur. Reklam için mail : admin@bizkadinlar.com