Kışlık ayakkabı modelleri 2013

2013 kışlık ayakkabı modelleri farklı tasarımlar ve çeşitlilikle kadınların beğenisine sunuldu. Kadınların almayı çok sevdiği şeylerin başında gelir ayakkabılar. Her kıyafetin altına uyması için bir çok çift ayakkabı almak zorunda olan bayanlar bunu büyük bir zevk ile yaparlar.

Kışlık ayakkabı modelleri 2013

 Kış aylarında ayağımızı ısıtacak olan ayakkabılar aynı zamanda kadınların şık görünmesi için çeşitli materyaller kullanılarak mağazalardaki yerlerini aldı. Süet ve kadifelerin çok kullanıldığı kışlık ayakkabı modelleri 2013'de zımbalarla süslenmiş modeller kadınlar tarafından oldukça beğeni buldu. Sivri burun ve kalın topukların kullanıldığı kışlık ayakkabı modelleri 2013 en çok kullanılan renkler ise bordolar, tabalar kahve tonları.

 Özellikle sivri zımbaların kullanıldığı ayakkabılar dünyada büyük bir trend oluşturdu bile. Çizme modellerine baktığımız zaman binici çizmelerinin ön plana çıktığını görmekteyiz. Diz üstüne kadar çıkan binici çizmelerinden bir çift alıp mini eteğinizin altına kullanabilirsiniz.


 Bacaklarınızı olduğundan daha uzun gösteren binici çizmeleri size aynı zamanda oldukça seksi bir hava verecektir. Püsküller de çizmeleri süsleyerek farklı bir alternatif olarak karşımıza çıkmakta. Karlı havalarda giymemiz için altı kaymayan lastik botlar içi kürklerle kaplanarak ayağınızı karın soğukluğundan uzak tutmakta başarı olacak. Kışın kapalı klasik modellerde tıpkı botlar ve çizmeler gibi zımbalardan nasibin alacak. Topuklarda kullanılan sivri çiviler klasik modellerde de öne çıkacak. Kadınların her sezonda edindikleri birden fazla çift ayakkabı nedeni ile sektördeki pazar payı her geçen gün biraz daha artmaktadır.

 Ayakkabı tasarımcıları her sezon yeni trendlerle karşımıza çıkarak alışveriş çılgınlığına olan ilgiyi arttırmaktadır. Kışlık ayakkabı modelleri 2013 moda nasıl olursa olsun önemli olan ayağınızı rahat ettirecek bir ayakkabı satın almanızdır. Modayı takip ederken rahatlığınızdan ödün vermeyiniz. Unutmayalım ki vücudumuzun tüm yükünü ayaklarımız çekmektedir
karakter kaldı.
Yorum Gönder

2 YORUM

 • Misafir Avatar

  durdane timoçin

  3 yıl önce

    (0)  Cevapla

  modellere bayıldım hepside birbirinden güzel.

 • Misafir Avatar

  dilara yıldız

  3 yıl önce

    (0)  Cevapla

  bunlar nekadar igrençler ya...

Copyright © 2016

Copyright © by BizKadinlar.Com

foto galeri

 • Kısa Saç Modelleri 2016
 • 2016 İstikbal Oturma Grupları Modelleri

iletişim

 • Sitemizde herhangi bir ürünün satışı yoktur. Reklam için mail : admin@bizkadinlar.com