Kış için en güzel mantolar

Kış aylarının kapımızı çalmak üzere olduğu şu dönemler henüz manto giyme ihtiyacı biz kadınların ihtiyaçları arasında olmasa da 2013 manto modelleri üretilmeye hatta vitrinlerde yerlerini almaya başladı bile.

Kış için en güzel mantolar
 Uzun modelleri ile vücut hatlarını saklamak isteyen her kadının imdadına yetişen 2013 manto modellerinden biri mutlaka size uygun olacaktır. İstenilen her model ve uzunlukta mantolar alıcıları bekliyor. Birçok modelde ve renkte üretilen mantolar, en az giyeceğimiz kıyafetler kadar şık ve gösterişliler. İşte bu yüzden gönül rahatlığı ile istediğimiz şekilde giyinip, kıyafetlerimize uygun birbirinden şık ve gösterişli mantolar giyebiliriz.

Mantonun modaya uygun olmasının dışında, kışın soğuğundan koruması da çok önemlidir. Bu yüzden yakası ve iç yüzeyi kürklü olan mantolar daha fazla tercih edildiği için, 2013 manto modelleri arasında kürklü mantolar daha fazla üretildi. Kürklü mantoların gerçek kürkten yapılıp kullanılmasına karşı çıkan hayvan severler, en az onlar kadar sıcak tutan kaliteli suni kürklerin kullanılmasını tavsiye ediyor. Bu bilgilerin dışında 2013 manto modelleri kareli desenlerin hâkim olduğu modeller ile müşterilere sunuluyor. 
Cepli ve az düğmeli olarak tasarlanan mantolar bu sene daha fazla rağbet görecek. Özellikle krem rengi ve kahverengi tonlarının yoğunluğu ile dikilen mantolar bu renkleri sevenlerin daha hoşuna gidecek. Fermuarlı mantoların yerini daha çok düğmeli mantolar alıyor. Geçen seneye nazaran şapkalı mantolar yerine, piyasaya v yakalı mantolar daha ağırlıklı bir şekilde getirildi. Geçen sene kemerler ile süslenen mantolar, yine 2013 manto modelleri arasında yerini korumaya devam ediyor.

 Kış ayına girmeye sayılı günler kala en şık mantolar tükenmeden sizde kendi tarzınıza uygun 2013manto modelleri sahibi olabilirsiniz. Bunun için küçük çaplı bir alışveriş ile yepyeni mantolara ulaşabilirsiniz.
 


karakter kaldı.
Yorum Gönder

Copyright © 2016

Copyright © by BizKadinlar.Com

foto galeri

  • Kısa Saç Modelleri 2016
  • 2016 İstikbal Oturma Grupları Modelleri

iletişim

  • Sitemizde herhangi bir ürünün satışı yoktur. Reklam için mail : admin@bizkadinlar.com