Halhal Modelleri

Nazo gelin bu yıl modayı belirliyor. Halhal modelleri yıllar sonra yeniden moda ve oldukça iddialı şekilde 2012 yılını kavurmaya devam ediyor.

Halhal Modelleri

Halhal modelleri 2012 modasında ana model bilekten bağlanan ve parmağın birine geçirilen stiller. Özellikle başparmağa geçirilen modeller oldukça iddialı.

Bunun yanında bileğe takılan taşlı halhallar da oldukça şık. Ancak bilekte halhal taşımanın bir hayli zor olduğunu akıldan çıkarmamak gerekli.

Bilekten parmağa geçirilen halhallarda ise çok daha sade ve gösterişsiz. Bu tip takıda gösterişli taşlar 2011 yılı ile birlikte son buldu ve yeniden sade tasarımlara geçildi.

2012 yılı halhallarında kişisel özellikleri anlatan detaylar da oldukça dikkat çekici. Özellikle neşeli ve çekici insanlar için hazırlanan ufak detaylar oldukça eğlenceli.

Eğer halhal seçiminde altın ve benzeri değerli malzemeleri tercih edecekseniz öncelikle kıyafetinizin ve ayakkabılarınızın buna uygun olup olmadığını değerlendirin. Özellikle yarı resmi davetlerde kıyafetinizi uymayan bir halhal takmanız sizi çok rüküş gösterebilir. Bu nedenle altın ve benzeri halhallardan mükemmel uyumu yakalamadıkça 2012 yılı içinde uzak durun. 

karakter kaldı.
Yorum Gönder

Copyright © 2016

Copyright © by BizKadinlar.Com

foto galeri

  • Kısa Saç Modelleri 2016
  • 2016 İstikbal Oturma Grupları Modelleri

iletişim

  • Sitemizde herhangi bir ürünün satışı yoktur. Reklam için mail : admin@bizkadinlar.com