Büyük çanta modelleri 2012

Sizlerinde çok iyi bildiği gibi artık büyük çantalar moda. 2012 yılında da en şık modeller sizler için tasarlandı. Büyük çantalar ile yazın denize giderken veya plajda hem trendimizi gösterecek hemde rahat ettirecek.

Büyük çanta modelleri 2012

 Kadınlar için çanta vazgeçilmez bir yardımcı. Ancak zaman içinde çantalar modaya uyabilmek ve daha şık görünebilmek adına oldukça küçüldü. Bu durum ilk zamanlarda sıkıntı yaratmasa da çantanın temel amacı olan daha fazla eşya taşımaktan sapılınca ortaya şaşırtıcı görüntüler çıktı.


Büyük çanta modelleri 2012 modasına bu nedenle baskın bir şekilde girdi. Her renk ve desende büyük çantalar önce podyumları sonra da çarşıları süsledi.

2012 model büyük çantaların genel özellikleri iç ve dış olmak üzere birçok göze sahip olmaları. Özellikle iç gözlerdeki çeşitlilik kadınların çok daha rahat etmesini sağlıyor.

Büyük çantaların resmi davetlere uygun olduğunu söylemek zor. Ancak günlük hayatta rahatlıkla kullanılabilirler. Özellikle renk uyumu sağlandığında tüm kıyafetlerin yanında başarılı bir tamamlayıcı olarak duruyorlar.
Büyük çanta modellerinde 2012 modası kırmızı üstünde yoğunlaşıyor. Bunun yanında sarı ve siyah gibi klasik renkleri de görmek mümkün. Eğer daha resmi bir yerde kullanmak istiyorsanız ufak detaylarla süslenmiş büyük çantalar kullanabilirsiniz. Bu sayede modadan uzaklaşmamış olursunuz. karakter kaldı.
Yorum Gönder

4 YORUM

 • Misafir Avatar

  sude kurşun

  4 yıl önce

    (0)  Cevapla

  bu çantaların hepsi birbirinden güzel. en çok siyah beyaz olana bayıldım

 • Misafir Avatar

  aynur

  3 yıl önce

    (0)  Cevapla

  tesekurler bazilarini cok beyendim

 • Misafir Avatar

  ŞEYDA KÜRKÇÜ

  3 yıl önce

    (0)  Cevapla

  çantalarin markalarini ve nasil getirtebileceğimizi ayni zamanda fiyatlarida görünse çokkkkk iyi olurdu.

 • Misafir Avatar

  yağmur kuş

  3 yıl önce

    (0)  Cevapla

  çok harika çantalar

Copyright © 2016

Copyright © by BizKadinlar.Com

foto galeri

 • Kısa Saç Modelleri 2016
 • 2016 İstikbal Oturma Grupları Modelleri

iletişim

 • Sitemizde herhangi bir ürünün satışı yoktur. Reklam için mail : admin@bizkadinlar.com