Bayan Şapka Modelleri

Sıcak bir yaza hazırlandığımız şu günlerde ünlü markalar yeni sezon bayan şapka modellerini büyük podyumlar ile tanıtmaya devam ediyorlar.

Bayan Şapka Modelleri

 Birbirinden farklı tasarımları görmenin mümkün olduğu yeni sezon şapka modellerinde renkli tasarımlar kadar 20lerin Fransa sahillerini hatırlatan modeller görmek de mümkün.


2012 yılının şüphesiz ki en moda şapkaları Retro tarzda hazırlanmış modeller olarak dikkat çekiyor. Beyaz rengin ana ton olarak kullanıldığı bu şapkalarda çiçek detayları da yılın trendini yakalamak için oldukça başarılı.
Bir diğer trend ise hasır şapkalar. Hasır şapkalara farklı renkler ile birlikte modern çizgiler de eklenerek başarılı bir konsept oluşturulmuş durumda.
Eğer tek renk büyük şapkaları seviyorsanız 2012 yılında sizin için de modeller mevcut. Özellikle kırmızının temel renk olarak kullanıldığı bu şapkaların büyük yüzlü kadınlar için ideal görünse de küçük yüzlü kadınlara pek uymadığını söylemek gerekli.

Eğer şapkayı bir kontrast aracı olarak kullanıyorsanız 2012 şapka modelleri arasında siyah ve beyazın birlikte kullanıldığı dalgalı modelleri rahatlıkla seçebilirsiniz. 

 
karakter kaldı.
Yorum Gönder

1 YORUM

 • Misafir Avatar

  kübra erdem

  4 yıl önce

    (0)  Cevapla

  bayıldım modellere. hem çok modern hem çok tarz

Copyright © 2016

Copyright © by BizKadinlar.Com

foto galeri

 • Kısa Saç Modelleri 2016
 • 2016 İstikbal Oturma Grupları Modelleri

iletişim

 • Sitemizde herhangi bir ürünün satışı yoktur. Reklam için mail : admin@bizkadinlar.com