Bayan kışlık şort modelleri

Yaz aylarının sıcaklarında en çok tercih edilen giyim şekilleri arasında şortlar en başta gelmektedir. Şortlar hem rahatlığı hem de çekiciliği ile daha fazla tercih edilmekte.

Bayan kışlık şort modelleri
 Dolayısı ile şort giymeyi seven bayanlar için modacılar, sadece yaz ayları için değil kış ayları içinde tasarımlamakta. Bayan kışlık şort modelleri ile bayanlar kış aylarında da sevdikleri giyim tarzı ile şıklıklarını korumaya devam ediyorlar. 

 Bunun dışında yazlık şortlar dize kadar uzanan boylarda da üretilirken, bayan kışlık şort modelleri diz üstü ve daha kısa boylarda tasarlanmaktadır. Kış aylarında üşümemek adına kışlık şort modelleri altına giyilen ince külotlu çoraplar ile hem soğuklardan korunmaya hem de farklı bir tarz yaratmaktadır. Bayan kışlık şort modelleri altına giyilen külotlu çorapların rengi de, giyilen şortun rengine ve modeline bağlıdır. Örneğin siyah ve gri renklerin birleştiği ve bu senenin modası olması ile birlikte, altına gri veya siyah renklerde çorap giyilmesi çok daha şık olmaya yardımcı olacaktır. Bayan kışlık şort modelleri düz renkler ile tasarlanırken aynı zaman da ekoseli desenler ile de farklı bir tasarım ile alıcıların karşısına çıkarılmakta. Üstelik ekoseli şortlar, bayanların en çok tercih ettiği modeller arasında. 
Daha çok keten kumaşların ve kanvas kumaşların işlenmesi ile oluşan bayan kışlık şort modelleri kış ayları için oldukça doğru bir seçim. Bu tarz kumaşlar daha sıcak tutmakta ve kalıp olarak daha şık durmasına yardımcı olmaktadır. Bu arada bayan kışlı şort modellerinde genellikle yandan ve arkadan cepli modeller ile tasarlanmakta. 

 Bu senenin modası arasında sadece yandan cepli olan bayan kışlık şort modelleri, tek cep olarak da tasarlanmakta ve genellikle farklı giyinmeyi seven bayanların tercihinde olan modellerdir. 
 karakter kaldı.
Yorum Gönder

Copyright © 2016

Copyright © by BizKadinlar.Com

foto galeri

  • Kısa Saç Modelleri 2016
  • 2016 İstikbal Oturma Grupları Modelleri

iletişim

  • Sitemizde herhangi bir ürünün satışı yoktur. Reklam için mail : admin@bizkadinlar.com