Adidas Mayo Modelleri 2012

Spor markasının en güçlü 3 markasından biri olan Adidas, 2012 yazı için birbirinden güzel ve çekici mayo modelleri ile karşımıza çıkıyor. Hem Adidas'ın rahatlığı hemde güzel modelleri ile trendinizi koruyun.

Adidas Mayo Modelleri 2012
 Spor giyimin öncüsü Adidas hem profesyonel sporcular hem de sporu sevenler için birbirinden özel Adidas mayo modelleri 2012 piyasaya sürdü.

 Adidas profesyonel mayo modelleri genellikle klasik siyah renkte. Mayoların detaylandırması ise simetrik beyaz çizgiler ile verilmiş durumda. 

 Daha renkli Adidas mayo modelleri 2012 arayanlar ise firmanın beyaz, kırmızı ve siyahı birleştirdiği mayo modellerini rahatlıkla kullanabilir. Asimetrik desenlerin su etkisi yarattığı bu mayolar hem şık hem de oturaklı olmayı başarıyor.

 Adidas özellikle profesyonel mayo modellerinde desen kadar özellik açısından da büyük gelişmeler sağlamış durumda. Daha sağlıklı ve güvenli yüzmeye olanak sağlayan bu modeller aynı zamanda yüzme yarışlarına özel, suyu çok daha kolay yarabilen detaylar da barındırıyor.
Adidas’ın kumsal giyimi ile ilgili en çok eleştirilen yanlarından biri olan mayo modellerinde çeşit azlığı da bu yıl çözülmüş durumda. Bikini konusunda aradığını bulamayan firma 2012 yılını yepyeni modeller, desenler ve özellikler ile karşıladı. Adidas bunun dışında fiyat konusunda yapılan ciddi eleştirileri de göz önünde bulundurmuş görünüyor.
 karakter kaldı.
Yorum Gönder

Copyright © 2016

Copyright © by BizKadinlar.Com

foto galeri

  • Kısa Saç Modelleri 2016
  • 2016 İstikbal Oturma Grupları Modelleri

iletişim

  • Sitemizde herhangi bir ürünün satışı yoktur. Reklam için mail : admin@bizkadinlar.com