Esprili bir giriş yapacak olursak; bot, mont, kot modası hala devamlılığını sürdürüyor.  Aynı geçtiğimiz yaz aylarındaki canlı renkler, soluk bir havada yansıtılmış bir şekilde.
 Özellikle botlarda canlı renkler, etek ve pantolonlarda soluk renkler tercih ediliyor. Altınıza açık(deniz)  mavisi, koyu gri ve kahve tonları kullanabilirsiniz, Genelde bu renkler sade ve az desenli olarak tercih ediliyor fakat bazen de kendi modanızı yaratmanız daha hoş olabilir.

 Üstünüze ve ya elbise olarak soluk yeşil, mor, fuşya, koyu kırmızı, düşünebilirsiniz. Tabi ki bunları, küçük canlı renkli detayları olan süslemeler canlandıracak. Diğer yandan desen olarak ekoseler bu kış gömlek ve eteklerden ayrılıp şapkadan tutunda ayakkabıya kadar birçok markanın koleksiyonlarında yer edinmiş durumda.

Kemikli gözlükler ise son 2 senedir olduğu gibi popülerliğini koruyor, fakat çıkıntıları daha az.

Kısacası 2 seçeneğiniz var, sade, soluk giyinmek ve ya hareketli, canlı giyinmek.

    Şahsi görüşüme gelecek olursak bayanlar, bu kış moda olan renklerden size en çok yakışanları seçmeniz ve kışlık kıyafetlerinizi özenle seçmeniz olacak. Her zaman kendi modanızı yaratmakta serbest olduğunuzu unutmadan kendinizi daha da fazla fark edilir hale getirebilirsiniz. Unutmayın; çirkin kadın yoktur, bakımsız kadın vardır.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×