2014 Kış Modası

2014 Kış Modasının bir “Tekstil Mühendisi” adayı gözünden yorumlarını size aktarıyorum. Moda denince akla ilk olarak renkler ve tarzlar gelir.

2014 Kış Modası
İlgili Galeriye Git

 Esprili bir giriş yapacak olursak; bot, mont, kot modası hala devamlılığını sürdürüyor.  Aynı geçtiğimiz yaz aylarındaki canlı renkler, soluk bir havada yansıtılmış bir şekilde.

 Özellikle botlarda canlı renkler, etek ve pantolonlarda soluk renkler tercih ediliyor. Altınıza açık(deniz)  mavisi, koyu gri ve kahve tonları kullanabilirsiniz, Genelde bu renkler sade ve az desenli olarak tercih ediliyor fakat bazen de kendi modanızı yaratmanız daha hoş olabilir.

 Üstünüze ve ya elbise olarak soluk yeşil, mor, fuşya, koyu kırmızı, düşünebilirsiniz. Tabi ki bunları, küçük canlı renkli detayları olan süslemeler canlandıracak. Diğer yandan desen olarak ekoseler bu kış gömlek ve eteklerden ayrılıp şapkadan tutunda ayakkabıya kadar birçok markanın koleksiyonlarında yer edinmiş durumda.

Kemikli gözlükler ise son 2 senedir olduğu gibi popülerliğini koruyor, fakat çıkıntıları daha az.

Kısacası 2 seçeneğiniz var, sade, soluk giyinmek ve ya hareketli, canlı giyinmek.

    Şahsi görüşüme gelecek olursak bayanlar, bu kış moda olan renklerden size en çok yakışanları seçmeniz ve kışlık kıyafetlerinizi özenle seçmeniz olacak. Her zaman kendi modanızı yaratmakta serbest olduğunuzu unutmadan kendinizi daha da fazla fark edilir hale getirebilirsiniz. Unutmayın; çirkin kadın yoktur, bakımsız kadın vardır.


karakter kaldı.
Yorum Gönder

Copyright © 2016

Copyright © by BizKadinlar.Com

foto galeri

  • Kısa Saç Modelleri 2016
  • 2016 İstikbal Oturma Grupları Modelleri

iletişim

  • Sitemizde herhangi bir ürünün satışı yoktur. Reklam için mail : admin@bizkadinlar.com