2013 Şapkalı Gelinlik Modelleri

Gelinlik modası her geçen gün kendini geliştiren modacılarla ve yeni modellerle karşımıza binlerce alternatif sunuyor. Her sene değişen gelinlik modası 2013 sezonunda yerini şapkalı gelinlik modellerine bırakıyor.

2013 Şapkalı Gelinlik Modelleri
Hem sade hem de şık olmak isteyen bayanların tercihi olan 2013 şapkalı gelinlik modelleri yeni gelin olacak adaylar için hoş bir alternatif olabilir. Yurt dışında gelinliklerin üzerine duvak yerine şapka takmak çok moda olan bir durum. Hemen hemen çoğu gelin gelinliğinin üzerine duvak yerine şapka tercih ediyor.

 Yurt dışında çok popüler olan 2013 Şapkalı Gelinlik Modelleri son yıllarda Türkiye’de de kullanılmaya başlandı. Düğününde farklı olmak isteyen gelinler farklılıklarını şapkayla sağlayabilirler. Duvak kullanımının gelinler için çok büyük önemi olduğu bir gerçektir fakat değişiklik isteyen bayanlar şapkalı2013 gelinlik modellerine bakabilirler. 
Şapka kullanımda gelinliğin modeli de çok önemli ayrıntılardandır. Eğer kabarık bir model gelinlik giymeyi düşünüyorsanız gelinliğinizin üzerine şapka takmamanız gerekiyor. Kabarık gelinlikler geleneğin, gelenekselliğin sembolü olduğu için gelinliğinizin üzerine duvak kullanmanız sizi daha hoş gösterecektir.
Daha sade model gelinlik giymeyi planlayan bayanlar için gelinlik şapkaları kullanılmalıdır. İlgiyi gelinlik yerine şapkada toplamak isteyen gelinler 2013 sezonunda tülden şapkalarla bu isteğini yerine getirebilirler. Şapkalarda tül kullanımın yanı sıra, küçük çiçekler ve danteller ön plana çıkıyor. Giyeceğiniz sade gelinliğinizi aksesuarlarla zenginleştirebilir ve son noktayı da şapkanızla tamamlayabilirsiniz.

 Bu sene herkesten farklı gelin olmak isteyen bayanların 2013 şapkalı gelinlik modellerini tercih etmelerini öneririz. Duvak yerine şapka kullanacak olan bayanların hem tarzlarını yansıtırken hem de şapkada kullanılan tül sayesinde gizemli görüneceksiniz. Denizkızı modelleri şapka kullanmak için en uygun modellerdendir. Denizkızı gelinlik modelini giymek istiyorsanız duvak yerine şapka takmanız sizi olduğunuzdan daha gösterişli yapacaktır.
 karakter kaldı.
Yorum Gönder

1 YORUM

 • Misafir Avatar

  ceylan topchi

  3 yıl önce

    (0)  Cevapla

  bnm de bu yaz düğünüm olacak burdaki gelinlikler hepsi süper

Copyright © 2016

Copyright © by BizKadinlar.Com

foto galeri

 • Kısa Saç Modelleri 2016
 • 2016 İstikbal Oturma Grupları Modelleri

iletişim

 • Sitemizde herhangi bir ürünün satışı yoktur. Reklam için mail : admin@bizkadinlar.com