2013 Platformlu Ayakkabı Modelleri

Son yılların kadınların vazgeçilemez ayakkabı modellerinden olan platformlu ayakkabı modelleri 2013 yılında da yine çok giyilecek. Birbirinden tarz ve modeller ile vitrinlerde sizler bekliyor. En şık 2013 Platformlu Ayakkabı Modelleri ile hem yılbaşında hemde giydiğiniz günlerde sizi bir adım önde tutmaya yarıyacak.

2013 Platformlu Ayakkabı Modelleri
 Kadınların cazibesine kapılarak ihtiyaçları olmadığı halde aldıkları giyeceklerin başında gelir ayakkabılar. Ayakkabı dolapları dolu olduğu halde ayakkabı almaya devam eden ayakkabı tutkunları 2013 platform topuk ayakkabı modelleri ile dolaplarını biraz daha büyütmek zorunda kalacak. Bir çok farklı modelde tasarlanan 2013 platform topuklu ayakkabılar vitrinlerdeki yerlerini aldılar. Özellikle gizli platformlu ayakkabılar ayaklarınızda çok zarif bir görüntü yaratacak. 2013 Platformlu ayakkabı modelleri topuklu ayakkabılar senenin trendi olan zımbalar ve çiviler ile birleşince mükemmel bir uyum sergilemiş. 2013 Platform topuklu ayakkabılar botlarda, çizmelerde, klasik ayakkabılarda kullanılarak özellikle kısa boylu hanımların daha uzun görünmesini amaçlamakta. 

 Son yıllarda fazlaca kullanılan platform topuklu ayakkabılar kadınlar tarafından öyle beğenildi ki modası kolay kolay geçmeyecek gibi duruyor. Yılın trendleriyle bir araya gelen platform topuklu ayakkabılar her çeşit ayakkabıda karşımıza çıkmakta. Klasik platformlu ayakkabıların burun ve yan kısımlarında kullanılan zımbalar klasik ayakkabıya hareketlilik kazandırmış. Senenin bir diğer trendi olan çivilerde platform topuklu kısa botlarda gelişi güzel yerleştirilerek ayaklarınıza asi bir ruh kazandıracak. Uzun çizmelerde kullanılan gizli platformlarda mini elbiselerinizin altına çok yakışacak. 2013 Platformlu ayakkabı modelleri ayakkabı modelleri özel gecelerde giyeceğiniz ışıltılı abiye ayakkabılarda da kullanılarak şıklığınıza şıklık katacak. 

 Abiye ayakkabılarda gizli platformlarında kullanılması farklı seçenekleri önünüze sermekte. Bahar ve yaz aylarının gelmesi ile karşımıza açık ayakkabılarda kullanılan platform topuklar çıkacak. Yazlık ayakkabılar ile de bütünleşen platform topuklu ayakkabılar renk renk ve farklı modeller ile kadınların gönlünü bir kez daha çalacak. Her kadının dolabında en az bir tane bulunması gereken platform topuk ayakkabılar önümüzdeki yıllarda popülerliğini sürdürecek. Ayakkabı tasarımcılarının severek tasarladığı 2013 Platformlu ayakkabı modelleri hem kış hemde yazın kadınların ayaklarını hem süsleyecek hemde yürürken daha rahat etmelerini sağlayacak.  


karakter kaldı.
Yorum Gönder

23 YORUM

 • Misafir Avatar

  AMALYA LETIFOVA

  3 yıl önce

    (0)  Cevapla

  harika

 • Misafir Avatar

  emine korkmaz

  3 yıl önce

    (0)  Cevapla

  bu ayakkabılar süper bişey baktında kendini senden alıp götürüyo harika :)

 • Misafir Avatar

  gulsum demirel

  3 yıl önce

    (0)  Cevapla

  cok guzelsiniz

 • Misafir Avatar

  julide yılmaz

  3 yıl önce

    (0)  Cevapla

  bu ayakkabılardan en az 10 tanesini istiyorum

 • Misafir Avatar

  Ecenur Karaci

  3 yıl önce

    (0)  Cevapla

  bence bu sitede guzel ayakkabilar var

 • Misafir Avatar

  menekşe şahinbaş

  3 yıl önce

    (0)  Cevapla

  çooooooooooooooook ğüzelllllllllllllll

 • Misafir Avatar

  ezgi yıldız

  3 yıl önce

    (0)  Cevapla

  ya böyle bir şey olurmu yaaaaaaaaaaaaaaaa çooooooooooooooooooook yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa bayıldımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm yaaaaaaaaaaaaaaaaaa

 • Misafir Avatar

  asena yıldız

  3 yıl önce

    (0)  Cevapla

  kardeşimde çooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooook begendi en az 12 tanesini kalırım diyo yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa süper yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaabay bayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

Copyright © 2016

Copyright © by BizKadinlar.Com

foto galeri

 • Kısa Saç Modelleri 2016
 • 2016 İstikbal Oturma Grupları Modelleri

iletişim

 • Sitemizde herhangi bir ürünün satışı yoktur. Reklam için mail : admin@bizkadinlar.com