2013 Kışlık Pardesu Modelleri
 Sonbaharın ılık rüzgârlarından korunmak için, daha çok ince ve hafif kumaşlar ile üretilen 2013 kışlık pardesu modelleri, birçok bayan tarafından oldukça ilgiyle karşılanmıştı. Şimdi ise kış aylarına çok az bir zamanın kaldığı şu günlerde, 2013 kışlık pardesu modelleri oldukça değişik modeller ile görücüye çıkmaya hazır durumda. Hatta vitrinlerde yerlerini almaya başladılar bile.

 Kahverengi, kiremit rengi ve lacivert ve kırmızı rengin ağırlıkta olduğu 2013 kışlık pardesu modelleri ile kadınlar kışı sıcacık geçirmeye başlayacak. Soğukların yavaş yavaş yüz gösterdiği aylar için pardesuye ihtiyacı olan kadınlar bu renkler ile kışı geçirecek gibi görünüyor. Renk seçenekleri dışında modelleri ile de göz kamaştıracak olan pardesuler yepyeni tasarımları ile alıcılarını beklemeye hazır durumda. 
2013 kışlık pardesu modelleri, modayı takip eden hanımlara birçok seçenek sunuyor. Üstten tek düğmeli ve devamında çıtçıt ile bağlanan modeller, farklı giyinmeyi tercih eden hanımların gönlünü fethedecek. Kemer ile hareketlendirilmiş olan pardesulerde mevcut. Kemerlerin pardesuye uyumu ile modelleri de birçok farklı şekilde tasarlandı. Tokalı kemerlerin dışında, kelebek şeklinde yapılan modelleri de var. Bunların dışında birden çok renklerin bir arada kullanıldığı 2013 kışlık pardesumodelleri de mevcut. Kırmızının yoğun olduğu bir pardesude, yakalarının siyah renkle işlenmiş olması örnekler arasında verilebilir. Düğmelerin yoğunlukta olduğu modellerden hoşlanan bayanlar içinde farklı çeşitte pardesuler var. Önden düğmeli pardesulerin yanı sıra, yandan dikilen düğmeler ile pardesulere değişik bir tarz vermesi, birçok kadının beğenisi ile karşılanacak gibi görünüyor.

 Birbirinden farklı kumaşlar ile üretilen 2013 kışlık pardesu modelleri ile kışı hem sıcacık geçirebilir, hem de yepyeni modeller ile tarzınızı değiştirebilirsiniz.
 

 


Siyah ve gri ağırlıklı 2012 Pardesu Modelleri

Trençkot tarzı 2012 Pardesu Modelleri

Çok kaliteli ve sizi sıcak tutacak 2012 Pardesu Modelleri

Topuklarınıza kadar uzun 2012 Pardesu Modelleri

2012 Modası Pardesu Modelleri

Deri tarzı 2012 Pardesu Modelleri

İnce ve zarif bayanlar için 2012 Pardesu Modelleri

2 Farklı 2012 Pardesu Modelleri

Siyah ve grinin muhteşem uyumu

Kot tarzı 2012 Pardesu Modelleri

Parlak kumaştan yapılmış 2012 Pardesu Modelleri

Mükemmelliyetçiler için 2012 Pardesu Modelleri


Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×