2013 Kaş Şekilleri

Alımlı bir görüntü istiyor isek sevgili melekler düz kaş yerine kavisli bir kaş seçmek zorundasınız.

2013 Kaş Şekilleri

 Aşağıya doğru uygulayacağınız bir kaş şekli sizi olduğunuzdan üzgün gösterirken düz bir kaş sizi daha masumhane gösterebilir. 

Uzmantv'den aldığımız uzman tarafından açıklananlar son derece doğru kızlar. Kaşların ölçüsü e hangi yüz şekline göre hangi kaşın kullanılacağı bu videoda tam olarak anlatılmaktadır. 

Peki diğer kaş şekilleri nelerdir nelere dikkat etmemiz gerekiyor ?

Kaş ölçüsü nasıl hesaplanıyor sağdan soldan uzunluğunu ne olmalı diye soran arkadaşalrımız için çok basit bir yöntem söylemek istiyorum. Elinizde tuttuğunuz kalem ile ile burun deliğinizin sağından yada solundan, kalem yere dik gelecek şekilde ölçtüğünüzde, bu aynı zamanda sizin kaşınızın başlangıç noktası olmalı. İdeal ölçü bu şekilde alınıyor.


Gözlerinizi daha büyük göstermek ve göz çukurunuzu gölgeleyebilmek için aşağıdaki gibi kaşlarınızın kıvrımını daha bariz bir şekilde belirginleştirmeli ve burnunuzun iki yanından kaşlarınızı alarak kaş aralarını açmalısınız.Yukarıda resimde görüldüğü şekilde kavisli ve yay şeklinde uygulayacağınız bir kaş ile daha seksi ve daha çekici-alımlı görünmeniz mümkün.

Biraz vamp biraz ciddi ve sert bir kadın olmak istiyor iseniz sevgili bayanlar hemen yukarıda bulunan üçgen şeklindeki kaşı denemenizi ve uygulamanızı tavsiye ediyorum.

Yay biçimi yani ark biçiminde uygulayacağınız kaş ile çok daha cilveli bir anlam katabilirsiniz yüzünüze.

Emrah modeli diyorum buna :) Niye diyecek olursanız, kaşların uçlarının aşağıya doğru biraz uzatılması sizi biraz saf bir görünüme kavuşturacaktır. 

Bildiğiniz başka bir kaş şekli var ise sevgili bizkadınlar konumuzun hemen altından bizlere yazabilir ve bizimle paylaşabilirsiniz. 

karakter kaldı.
Yorum Gönder

Copyright © 2016

Copyright © by BizKadinlar.Com

foto galeri

  • Kısa Saç Modelleri 2016
  • 2016 İstikbal Oturma Grupları Modelleri

iletişim

  • Sitemizde herhangi bir ürünün satışı yoktur. Reklam için mail : admin@bizkadinlar.com