Bu yıl her yıldan farklı olarak deri ceket modasının piyasaya hâkim olduğunu görüyoruz. 2013 deri ceket modelleri genel olarak zımbalı ve aksesuarı bol olan ürünlerden kullanılarak üretilmiş. Her ne kadar deri ceket denildiğinde akıllara ilk önce siyah ve kahverengi deri ceketler gelsede, bu yıl farklı renk tonları olan bordo, krem rengi ve kırmızı renkler kullanılmış.

 İster kadın, ister erkek tarafından giyildiği an kendini gösterebilen deri ceketler her zaman özel bir alıcı kesimi ile kendine mutlaka sezonda yer bulur. Kadın ve erkek formlarında dar kalıpları öne çıktığı 2013 deri ceket modelleri özellikle kadın deri ceket modellerinde yine tam bel hizasında biterek vücuda şekil verip daha güzel görünmesini sağlıyor. 

 2013 deri ceket modellerini, yine alacağınız bir deri bot ya da çizme ilede kombin ederek bir tarz yaratabilirsiniz. Şu unutulmamalıki deri bir yaşam seçimidir. Deri ceket giyen herkes birbirinden farklı ceketlere sahip olmak için sezon başında farklı tasarımları aramaya başlıyor.
Kadın ya da erkek fark etmez,  her kişinin gar dolabında mutlaka bir deri ceket olmalı. Vücudunuza güzel oturan bir ceketi kıyafetinizle kombin ederek her ortamda rahatça giyebilirsiniz. 2013 deri ceket modellerinde bu yılda daha çok fermuarlı modeller ön plana çıkmış durumda. Büyük üreticileri şimdiden piyasa sunduğu yeni deri ceket modellerini en kısa zamanda görmeli ve mutlaka bir adet koleksiyonunuza eklemlisiniz.
Ünlüler arasında da deri ceketi tercih eden birçok ünlü bulunuyor. Teoman, katemoss, Çağla Şikel bunlardan sadece bazıları. Fiyatları normal mont fiyatları ile karşılattırıldığında daha pahalı gibi görünse de bir deri ceketin neredeyse bir ömür giyildiğini unutmayın. Eskidikçe değer kazanacak olan deri ceketiniz size parasının hakkını sonuna kadar verecek.
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
hafize aykut 5 ay önce

satin alabiliyordu mu bunlardan

Misafir Avatar
son 2 yıl önce

guzel modeller var

Misafir Avatar
merve 2 yıl önce

çokk güzeller