2013 bayan kaban modelleri

Kış aylarına girdiğimiz şu günlerde bizi soğuktan ve yağmurdan koruyacak olan kabanlar bu yıl yine çok şık. 2013 kaban modelleri daha tarz ve daha modern...

2013 bayan kaban modelleri
 2013 bayan kaban modellerini kışa yaklaştığımız bu soğuk günlerde sizler için araştırdık. Her kadının dolabında bulunması gereken kabanlar bu yıl ortaya çıkan tasarımlar sonucunda oldukça beğenilecek. Üst kısımda daralan kabanlar belden aşağıya inerken açılarak altmışlı yıllara göndermeler yapacak. Üst kısımlarda dar kesimlerin kullanıldığı kaban modellerindeki en büyük ayrıntı bel kısımlarından kemer ya da kemer görüntüsü verilmiş şeritler olacak.

 Kabanlara bir hayli şıklık katacak olan bel detayı aynı zamanda belinizin de ince görünmesini sağlayacak. Her daim zarif görünmek isteyen bayanlar İçin yaka kısımlarında kürkün kullanıldığı inceltilmiş kabanlar çok şık bir görüntü sergilemekte. 2013 bayan kaban modellerinin kadınların büyük beğenisini kazanacağından hiç kuşkunuz olmasın. Turkuaz, parlament, çivit, gece ve diğer mavi tonlarının kullanıldığı kabanlar 2013 bayan kaban modellerine damgasını vuracak. Mavi rengin dışında kırmızılar, morlar, mürdümler, yeşiller ve kahve tonları 2013 bayan kaban modellerinde kullanılan renkler arasındadır. 

 Kabanların kollarındaki büyük detay ise Dar kesim gelen kolların ellere yaklaşırken pelerin gibi açılarak şık bir görüntü oluşturmasıdır. İri düğmelerin kullanıldığı 2013 bayan kaban modellerinde yakalarını ise kürkler süslemiştir. Geçtiğimiz yıllarda boca kullanılan hayvan desenleri bu yıl tamamen kaldırılmıştır. Soğuk kış aylarında sizi koruyacak olan kabanınız kumaşına da dikkat etmeniz gerekmektedir. Kaşmir kumaştan yapılmış bir kabanın sizi bir soba kadar sıcak tutacağını unutmayınız. Her markanın farklılık yaratmaya çalıştığı bayan kaban modelleri arasında seçim yaparken yılın trend olan detaylarını vede renklerini göz ardı etmeyiniz. Birçok ilimizde yazdan kalma günler devam etse de aniden gelecek olan soğuk kış günleri için kabanınızı şimdiden almanızı tavsiye ederiz. 

 2013 bayan kaban modelleri mağaza vitrinlerinde görücüyü çıktı ve alıcılarını beklemekte. Dolabınıza kışlık giysiler almak için alışverişe çıkarken listenizin başına bir kaban eklemeyi unutmayın.


 

karakter kaldı.
Yorum Gönder

5 YORUM

 • Misafir Avatar

  aybüke

  3 yıl önce

    (0)  Cevapla

  çok hoş modellermiş gerçekten

 • Misafir Avatar

  hanife

  3 yıl önce

    (0)  Cevapla

  üsten 3. beyaz siyah düğme kaban modelini beğendim fiyatı tam olarak nedir hangi mağazada bulabilirim bilgi dönermisiniz!

 • Misafir Avatar

  elif elif

  2 yıl önce

    (0)  Cevapla

  bu kabanları nerde bulablrz satıştalarmı acaba ?

 • Misafir Avatar

  albüke

  2 yıl önce

    (0)  Cevapla

  çok güzel kabanlar içlerinden en güzeli bence beyaz renkli

 • Misafir Avatar

  sevim

  2 yıl önce

    (0)  Cevapla

  i̇lk siradan ucuncu kaban yani beyaz uzun kabana nasil ulabilirim?

Copyright © 2016

Copyright © by BizKadinlar.Com

foto galeri

 • Kısa Saç Modelleri 2016
 • 2016 İstikbal Oturma Grupları Modelleri

iletişim

 • Sitemizde herhangi bir ürünün satışı yoktur. Reklam için mail : admin@bizkadinlar.com