2012 Adidas Bayan Ayakkabı Modelleri

Ayakkabı firmaları ürettikleri yeni modellerde spor yapanların sağlığı kadar yaptıkları spordan çok daha fazla yarar görmesini de planlıyorlar. Bu nedenle 2012 Adidas bayan ayakkabı modelleri artık ayakların Ph değerini ve genel ısısını kaybetmediği ayakkabılar olarak dikkat çekiyor.

2012 Adidas Bayan Ayakkabı Modelleri

2012 Adidas bayan ayakkabı modelleri içinde en popüler serilerden biri şüphesiz ki Climacool serisi. Climcool serisi ayakkabılar spor sırasında ayakların ısınarak terlemesini ve doğal yapısının bozulmasını önlüyor. Ayaklara hava aldırarak çok daha sağlıklı spor yapmaya yardımcı oluyor. 

Formotion teknolojisi kullanılan AdistarSalvation 3 serisi ise bayanların en çok şikayet ettiği konulardan biri olan ayağın şeklinin sporla bozulmasına çözüm sunuyor.2012 Adidas bayan ayakkabı modelleri içinde en çok satılanlardan biri olan AdistarSalvation 3 serisi spor ayakkabılar her adımda ayağın şeklini otomatik olarak alıyor ve ayağın şekil değiştirmesinin önüne geçiyor. 

Climacool Freshride serisi spor ayakkabı da hem şıklık hem de rahatlık arayan kadınların tercihi konumunda. Klima özelliği ile ayakların sürekli hava almasını sağlayan bu seri aynı zaman şık görüntüsü ile de dikkat çekmeyi başarıyor.
karakter kaldı.
Yorum Gönder

3 YORUM

 • Misafir Avatar

  2 yıl önce

    (0)  Cevapla

  admin ayakkabıların fiyatına nerden bakabiliyoruz

 • Misafir Avatar

  hande

  2 yıl önce

    (0)  Cevapla

  hepsini hepsini istiyorum çok güzeller

 • Misafir Avatar

  oyee

  2 yıl önce

    (0)  Cevapla

  çok seksi hepsi birbirinden güzel

Copyright © 2016

Copyright © by BizKadinlar.Com

foto galeri

 • Kısa Saç Modelleri 2016
 • 2016 İstikbal Oturma Grupları Modelleri

iletişim

 • Sitemizde herhangi bir ürünün satışı yoktur. Reklam için mail : admin@bizkadinlar.com