Yıldız Tilbe Aşkımı Sakla Dinle

Yıllardır özenerek hazırladığı Orhan Gencebay'ın albümünde yer alan Yıldız Tilbe Aşkımı Sakla şarkısı internette Yıldız Tilbe tarafından amatör bir kliple yayınladı.

Yıldız Tilbe Aşkımı Sakla Dinle

    Orhan Gencebay'ın son albümünde bir çok ünlü konuk sanatçı olarak yer almıştı. Bu sanatçılardan bir tanesi de herkezin beğenerek dinlediği ve sevdiği ünlü sanatçı Yıldız Tilbe oldu. 

 Yıldız Tilbe bu albümde Aşkımı sakla adlı parçayı seslendirdi. Sır gibi saklanan parça Yıldız Tilbe Aşkımı Sakla Dinle internet ortamında yayınlayan Yıldız Tilbe herkezi şoke etti. Albümün üzerinde senelerdir çalışan Orhan Gencebay bir çok ünlü isimle bu albüm için konuk şarkıcılar aldı. Bunlardan bazıları Ajda Pekkan, Tarkan, Sibel Can oldu. 

 Yıldız Tilbe Aşkımı Sakla Dinle şarkısında hem çaldı hem söyleyerek yine harikalara imza attı. Yıldız Tilbe bu şarkıyı seslendirirken araba kullanıyor yan koltukta oturan arkadaşı kayıt alıyor.  Orhan Gencebay tarafından da açıklama gecikmedi. Açıklamada; "Yıldız Tilbe'nin böyle bir şey yapacağına ihtimal bile vermem, o şarkıyı söylemişse bile başka bir yorumda söylemiştir. Sanatçı emeğe saygı gösterir" açıklamasında buldundu. İşte sizlerle Yıldız Tilbe Aşkımı Saklakarakter kaldı.
Yorum Gönder

Copyright © 2016

Copyright © by BizKadinlar.Com

foto galeri

  • Kısa Saç Modelleri 2016
  • 2016 İstikbal Oturma Grupları Modelleri

iletişim

  • Sitemizde herhangi bir ürünün satışı yoktur. Reklam için mail : admin@bizkadinlar.com