İbrahim Tatlısesin Bebeği

Yaklaşık dokuz aydır hayranları ve magazin tarafından beklenen İbrahim Tatlısesin Bebeği Elif Ada Bebek sonunda dünyaya geldi.

İbrahim Tatlısesin Bebeği

 Urdaya giden İbrahim Tatlıses Eşini doğum anında yalnız bırakmamak için İstanbul'a döndü. Hastane tarafından edinilen bilgiye göre Elif Ada bebek  sezeryan ile dünyaya geldi. 

 İbrahim Tatlıses'in çok heycanlı olduğu edinilen bilgiler arasında. İbrahim tatlısesin bebeği Elif Ada bebek yaklaşık 3 Kilo 710 gram olarak doğdu. Bebeğin ve İbrahim Tatlıses'in eşi Ayşegül Yıldız'ında sağlık durumunun iyi olduğu haberler arasında. 

 Bugünüde hastanede geçirecek olan Ayşegül hanım ve Elif Ada bebek yarın hastaneden taburcu olacağı bekleniyor. Fotoğrafı alınamayan Elif Ada bebeğin hayranları merak içerisinde ekliyor. Sizce İbrahim Tatlısesin bebeği kime benziyecek ? 

 Ayrıca; Demet Akalın, yıllardır küs olduğu İbrahim Tatlıses'le geceyarısı doğum yapan Ayşegül Yıldız'ı ziyaret etti. Ünlü şarkıcı Tatlıses çiftinin bebekleri Elif Ada için hazırladıkları şekerin fotoğrafını çekip twitter hesabından paylaştı. Akalın fotoğrafın altına da, "Güzeller güzeli Elif Tatlıses bana uğur getirecek biliyorum. Aynı annesi pembe beyaz. Ay maşallah" diye yazdı.

karakter kaldı.
Yorum Gönder

4 YORUM

 • Misafir Avatar

  ilkyaz gençoğlu

  3 yıl önce

    (0)  Cevapla

  aman bu yaştan sonra bu neyın bebeği anlamadın torun torba sahıbı nebılım herkesin kendi secimi ama bıraz abes

 • Misafir Avatar

  konyalı

  3 yıl önce

    (0)  Cevapla

  şimdiye kadar emek veren gençliği giden hak etmeyen derya tunaya yazık ama bu yalan dünyanın esasıda var yüce rabbim bunu soracaktır

 • Misafir Avatar

  melike

  2 yıl önce

    (0)  Cevapla

  cfghbbh

 • Misafir Avatar

  sedef

  2 yıl önce

    (0)  Cevapla

  ben çok aşk................den

Copyright © 2016

Copyright © by BizKadinlar.Com

foto galeri

 • Kısa Saç Modelleri 2016
 • 2016 İstikbal Oturma Grupları Modelleri

iletişim

 • Sitemizde herhangi bir ürünün satışı yoktur. Reklam için mail : admin@bizkadinlar.com