Adnan oktar kimdir?

Adnan Oktar kimdir sorusuna kendisi ve bir çok kişi farklı bilgiler sunmaktadır. Bizde bazı araştırmalar yapıp bu soruların cevabını eklemiştik. Fakat Sayın Adnan Oktar'ın avukatı tarafından aldığımız tehdit uyarıcı mail ile bu yazıları kaldırmış bulunmaktayız. Aşağıda vermiş olduğumuz yazıları okuyarak sizlerde biraz olsun fikir sahibi olacaksınız.

12 Nisan 2012 Perşembe 15:06
Adnan oktar kimdir?
Foto galeriye git Adnan Oktar kimdir ve neler yapar ?

Seyyidlik ve Mehdîlik iddiaları

 Adnan Oktar kendisinin Muhammed'in soyundan gelenler anlamında seyyidlerden olduğunu iddia etmektedir.[15]
Adnan Oktar'ın müritlerine kendisinin hadislerde sözü edilen kutsal kişi Mehdî olduğunu ima ettiğine ve onları buna inandırdığına dair bazı iddialar bulunmaktadır.

 Oktar, bir röportajında mehdîlik iddiasında bulunduğunu reddetmiştir.[20] Ancak aynı röportajında "Mehdî'nin Mehdî olduğunu söylemeyeceğini, bir insanın Mehdî olduğunu söylemesi halinde dinden çıkacağını, Mehdî hakkındaki hadislerle kendisi arasında 'tam bir uyum' olduğunu, Mehdî'nin tarifinin kendisine 'tıpatıp uyduğunu', yine de tüm bunların bir tesadüf olabileceğini" belirtmiştir.[20] Adnan Oktar kendisinin mehdilik iddia'larının ve kadınlarla ilişkilerinin sorulduğu tartışma programında kendisinin mehdi olmadığını, mehdilik iddiasında bulunmadığını, buna kanıt olarak da kendisinin alemci olduğunu, neşeli olduğunu ve kendisinin dedesi saydığı Muhammed'e benzer şekilde kadınlardan had safhada hoşlandığını ifade etmiştir.

 Adnan Oktar’a göre mehdilikle ilgili 200 hadis kendisine tıpatıp uymaktadır.[23] Ayrıca O’na göre Mehdi'nin ismi Adnan[24], çıkış yeri de İstanbul [25] olabilir. Adnan Oktar, kendisine ait bir sitede yayınlanan başka bir röportajında, Mehdi ve İsa'nın yeniden geldiklerini, şu an "dinsizlerin, materyalistlerin ve müşriklerin, siyasi ya da başka şekillerdeki saldırılarından korunmak için gizlendiklerini" ileri sürmüştür.[26]

Kendisi hakkında iddia ve ithamlar


Askerlik durumu 
Oktar askere sevk edilmek istenmiş, 1993 yılında Eskişehir Hava Hastanesi'nden aldığı "askerliğe elverişli değildir" raporuyla askerlikten muaf tutulmuştur.[34] Oktar, paranoid şizofreni hastası olduğuna dair yedi farklı hastaneden rapor almıştır.[34] Adnan Oktar Vekili Avukat Kerim Kalkan ise Gülhane Askeri Tıp Akademisi'nin raporunu dayanak göstererek, Adnan Oktar'ın ruh sağlığına ilişkin iddiaların gerçek dışı olduğunu iddia etmiştir.[35]
Adnan Oktar 18 Ağustos 2000 yılında bedelli askerlikten yararlanarak, öngörülen bedeli ödemiş ve askerlikten terhis edilmiştir.[35]

Uyuşturucu kullanımı iddiaları 

Adnan Oktar hakkında, İstanbul Emniyet Müdürlüğü tarafından kokain kullandığı iddiasıyla 10 Temmuz 1991 tarihinde dava açılmıştır. Açılan davada "delillerin şüpheli olduğu" ve "şüphelerin sanık lehine yorumlanması gerektiği" ilkesi uyarınca Yargıtay yolu açık olmakla birlikte 22 Şubat 1994 tarihinde beraatine karar verilmiştir.
Çıkar amaçlı örgüt kurma iddiaları [değiştir]

 12 Kasım 1999 tarihinde içlerinde Adnan Oktar'ın da bulunduğu, Bilim Araştırma Vakfı'na (BAV) mensup 85 kişi gözaltına alındı. Bir haftaya yakın bir süre İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nde tutulan BAV mensupları, kendilerine bu süre içerisinde çok ağır fiziksel baskılar uygulandığını, önceden hazırlanmış bazı ifadelerin kendilerine zorla imzalatıldığını iddia ettiler.[36] Adnan Oktar BAV operasyonu sonrasında dokuz ay cezaevinde tutulmuştur. Çete oluşturmak ve tehditle menfaat sağlamak suçlamasıyla cezaevinde tutulan Adnan Oktar ve Ferit Develioğlu, müştekilerin çoğunun Emniyetteki baskı sonucu şikayetçi olmak zorunda kaldıklarını söylemeleri üzerine İstanbul DGM’de görülen duruşma sonunda tahliye edildiler.[37] İddialara göre gözaltına alınanların ailelerine, BAV yöneticilerinden şikayetçi olmaları şartıyla yakınlarının serbest bırakılacağı söylenmişti.[38]

 BAV operasyonunun gece yarısı gerçekleştirilmesi ile ilgili eleştiriler üzerine dönemin İçişleri Bakanı Saadettin Tantan, "Her şey kurallara göre yapılmıştır. Olay yargıya intikal etmek üzeredir. Onun için bu aşamada bir açıklama yapmayacağım. Şu kadarını söyleyeyim, Adnan hocanın yakalanması Apo'nun yakalanması kadar önemli. Bu adam, Apo kadar tehlikeli birisi." açıklamasını yapmıştır.[39]

 Adnan Oktar ve bir grup müridi hakkında açılan "çıkar amaçlı örgüt kurma" davası, 24 Kasım 2005 tarihinde, İstanbul 2. Ağır Ceza Mahkemesi'nin kararı ile, zamanaşımına uğradığı gerekçesiyle düşürülmüştür.[40] Bununla birlikte Yargıtay 8. Ceza Mahkemesi sonradan bu kararı bozmuştur.[41] Bozma kararı neticesinde, İstanbul 2. Ağır Ceza Mahkemesi Oktar hakkında yurtdışına çıkış yasağı getirmiştir.[42] Nisan 2008'deki duruşmada ise savcı Orhan Erbay, Adnan Oktar'ın da aralarında bulunduğu sanıklar hakkında beraat istemişti.[43] 9 Mayıs 2008'de Adnan Oktar, İstanbul 2. Ağır Ceza Mahkemesi tarafından, "çıkar amaçlı suç örgütü kurmak ve yönetmek" suçundan 3 yıl hapis cezasına çarptırıldı.[44]

Oktar ile 17 sanığın yargılandığı davayı karara bağlayan İstanbul 2. Ağır Ceza Mahkemesi, Adnan Oktar'ı "çıkar amaçlı örgüt kurmak ve yönetmek" suçundan lehine olan yeni TCK'nın 220. maddesinin birinci fıkrası uyarınca üç yıl hapis cezasına mahkûm etti. Mahkeme heyeti, "adı geçen örgütün organize bir şekilde mahkemeyi baskı altında tutmak ve yargılamayı engellemek için görsel ve yazılı basına ilanlar verdiğini belirterek, mahkeme başkanı Salih Öztürk ve üye hakim Nuran Yalınbaş'a hakaret ve iftirada" bulunduklarını bildirdi. Mahkeme heyeti ayrıca, Oktar'ın fiilinden sonraki davranışları esas alınarak TCK'nın 62. maddesinde öngörülen indirimin uygulanmasına yer olmadığına hükmetti.[45]

Kaynak: Wikipedia

------------------------------------------------------------------------------

Adnan Oktar: ''Rüyamda Hz. İsa (as)'ı gördüm''


İşte Adnan Oktar'ın gördüğü rüya ile ilgili açıklamaları:

“Bugün rüyamda ilk kez bir Peygamber gördüm inşaAllah. Hayatımda bir tek Bediüzzaman Hazretlerini görmüştüm rüyamda. Bu defa ilk defa br Peygamberi, Hz. İsa (as)'ı gördüm. 

Çok geniş bir mekandı gördüğüm yer. Hocam tanıdınız mı dedi orada birisi. Kim söyledi tam hatırlamıyorum. Bizim kardeşlerimizden biri olabilir. Hemen tanıdım. “Aaa maşaAllah” dedim. Yanına gittim sarıldım. Beni çok sıcak karşıladı. Sanki önceden beni biliyormuş gibiydi. Çok yakışıklı biriydi maşaAllah.

Sarı-kahverengi saçları vardı. Kısa bir gömlek giymişti, saçları omuzlarına dökülüyordu. Saçları da hafif dalgalıydı. Sarışın tenliydi, yüz hatları keskindi, çok yakışıklıydı. Açık göz rengine sahipti. Çok geniş omuzluydu. Geniş göğüslüydü. Adeleliydi, kibar bir burnu ve hafif bir sakalı vardı. Tahminen 1.77 boylarındaydı. 30-35 yaşlarındaydı. Avrupalılara çok benziyordu. Çok çok yakışıklıydı. Çok sevinçli, neşeli görünüyordu maşaAllah.

Hocam tanıdınız mı dediler? Aaa, maşaAllah dedim. Mekan sokak değildi, geniş bir mekandı, kalabalık bir yerdi, baya sevinerek muhabbetle gittim sarıldım. Ondan sonrasını hatırlamıyorum.”

Kaynak:Sonyorumhaber

------------------------------------------------------------------------------

'Adnan Hoca'nın davaları Kadıköy Savcılığı'nı kilitledi...

Adnan Oktar, YouTube'da yanındaki kızlarla sohbet edip, dans ederken çıkan görüntülerine yorum yapan 350 kişi hakkında şikayetçi oldu. Oktar'ın açtığı davalar yüzünden Kadıköy Savcılığı iş yapamaz hale gelince savcılık, Oktar'ın başvurularını incelemeye aldı.

Kaynak: haber.sol.org.tr/

------------------------------------------------------------------------------


Peki gerçek Adnan Oktar Kimdir ?

Anayasa Mahkemesi, Adnan Oktar'ın sosyal medya üzerinden kendisine küfür edildiği gerekçesiyle yaptığı suç duyurusunun reddedilmesi üzerine yaptığı Bireysel Başvuruyu kabul edilemez buldu.

 Anayasa Mahkemesi’nin 4 Bireysel Başvuruya yönelik kararları Resmi Gazete’nin bugünkü sayısında yayımlandı. Yüksek Mahkemenin kararına göre Oktar, sosyal paylaşım sitesi “facebook” üzerinden bir kişinin kendisine küfür ettiğini, bu kişinin 49 takipçisinin de kendisi hakkında yapılan hakareti gördüklerini, bunun da kişilik haklarına saldırı oluşturduğu iddiasıyla Kadıköy Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulundu. Kadıköy Cumhuriyet Başsavcılığı ise Oktar'a hakaret edildiğine dair delil bulunmadığı gerekçesiyle kovuşturmaya yer olmadığına karar verdi. Oktar’ın Başsavcılığın kararına itiraz ise Üsküdar 2. Ağır Ceza Mahkemesi’nden döndü. Bunun üzerine adil yargılanma hakkının ihlal edildiği gerekçesiyle Bireysel Başvuru’da bulunan Adnan Oktar’a Anayasa Mahkemesi’nden de olumsuz yanıt geldi. Anayasa Mahkemesi, Oktar'ın başvurusunun kabul edilemez olduğuna oy birliğiyle karar verdi. Oktar'ın iddialarıyla ilgili hukuk davası açma yolu tüketilmeksizin bireysel başvuruda bulunduğu anlaşıldığına dikkat çekilen kararda, başvuru yollarının tüketilmemesi nedeniyle kabul edilemez olduğu belirtildi. Oktar'ın ihlal iddialarını kanıtlayacak herhangi bir delil sunmadığının da ifade edildiği kararda, başvurunun açıkça dayanaktan yoksun olması nedeniyle de kabul edilemez bulunduğu kaydedildi.

-DAYANAKTAN YOKSUN-

Anayasa Mahkemesi, 3 başvuruyu daha kabul edilemez buldu. Anayasa Mahkemesi’nin kararında, İstanbul'da 1999'da dönemin Devlet Güvenlik Mahkemesinde yargılanarak müebbet hapis cezasına çarptırılan ve cezası Yargıtay tarafından onanan şikayetçinin, konuyu adil yargılanma hakkının ihlal edildiği gerekçesiyle Avrupa İnsan Hakları Mahkemesine (AİHM) taşıdığı belirtildi.

AİHM'in yargılamayla ilgili ihlal kararı vermesi üzerine şikayetçi bu kez yargılamanın yenilenmesi isteminde bulundu. Bu isteminin reddedilmesi üzerine konuyu Anayasa Mahkemesine taşıyan şikayetçinin başvurusu, açıkça dayanaktan yoksul olduğu gerekçesiyle Yüksek Mahkeme tarafından kabul edilemez bulundu.

Mersin’in Anamur İlçesi Müftülüğü Şefi iken Hakkari'ye atanan şikayetçi, eski görev yerine dönmek için idari yargıda açtığı davaların lehine sonuçlanmasına karşın kararların uygulanmaması nedeniyle konuyu Anayasa Mahkemesine taşıdı. Anayasa Mahkemesi, açılan davaların bireysel başvuruların başladığı tarihten 5 ay önce kesinleştiğini tespit ederek, "zaman bakımından yetkisizlik" nedeniyle başvuruyu kabul etmedi. Anayasa Mahkemesi, Milli Savunma Bakanlığı’ndan Maliye Bakanlığı Gelirler İdaresi Başkanlığı’na atanma talebi reddedilen devlet memurunun çalışma hakkının ihlal edildiği yönündeki şikayeti ise dayanaktan yoksun olduğu gerekçesiyle kabul edilemez bulundu.
Kaynak: gercekadnanoktar.blogspot.com/2013/11/adnan-oktar-sok-mahkeme-red-eddi-anayasa-harun-yahya.html

Adnan Oktar'ın kedicikleriŞeyh Nazım Hazretleri: Mehdi hanımlarla oturur, onlarla konuşur. Onun derdi başkadır!!!

YORUM YAZ

 • Ad Soyad:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.

   Yorumlar
   Toplam 57 yorum mevcut

  • insan 1 yıl önce yorumlandı

   cok i̇lgi̇nç bu adam yavv.müslüman mi acaba.allah bilir

  • hadı len düdük 2 yıl önce yorumlandı

   bu adam musluman kılıgına gırmıs bır p...... arkadaslar

  • erdinc balta 2 yıl önce yorumlandı

   arkadaslar bau adam israil k.... resmen kendi agziyla dedi sizi elime aldim kullaniom bir iki sirenen yerler var onlarada tikkk demedimi bau s.... ben adam bilirdimya yok

  • melisa ateş 2 yıl önce yorumlandı

   adnanmı yoksa...... hoca bozuntusu

  • başkan 2 yıl önce yorumlandı

   ben bu adama hoca diyenin

  • Gül keşan @nur 2 yıl önce yorumlandı

   Bu adama bunun yanındakilere buna inananlara yazık

  • mehmet @sanane 2 yıl önce yorumlandı

   allah kimin belasını vereceğini bilir merak etme.

  • Mehmet 2 yıl önce yorumlandı

   adnan oktar, tam anlamıyla bir meczuptur. parayı nereden bulduğunu çok merak ediyorum. birisi bunu açıklarsa mutlu olacağım.

  • tamo 2 yıl önce yorumlandı

   adnan oktardan negatif yönde etkilenenler pozitif yönde etkilenenlere karşı bir sorumluluğunuz yok.belki bir gün gelir ben böyle nasıl düşünmüşüm diye kendinize çok kızabilirsiniz.

  • SİBEL TURGUT 2 yıl önce yorumlandı

   anlamadim adnan hoca denilenkişi şizofreni yanındakilerdemi şizofreni allah adnana şifa yanındaki bayanlara hidayet versin inşallah

  • körfezli 2 yıl önce yorumlandı

   avukatlar devreye girmiş tehdit başlamış :) herkes biliyor zaten bilinmesi gerekenleri

  • muhammet 2 yıl önce yorumlandı

   essalamun aleykum ve rahmetullahi ve bereketu sayın adnan oktar ve yanindaki tum sevgili kardeşlerime allah dostlarinin dedigi gibi magarada olup günahtan kaçmak çok kolay ama önemli olan küfrün içinde mücadele ede bilmek siz mehdi olun veyahut olmayin şunu gördüm sizde sayin adnan hocam siz mehdi as min asa sini teslim aldiniz yani son olan artik.bir asa emanetçisisiniz.o asa nin emanetçisinin kapisinda.keşke köle olsam o emanetçiye.allah cc mubarek etsin.inanmayipta.kafir olmaktan allaha siginirim.haşa sizi sevemem.ben kimimki.eyer sevseydim söylenen her şeyi yapar dini olaraktan.birgün bi allah dostu yani mürşüdi kamil birgün mürüdlerini alip gezmeye çikmiş dag yamacinda ve mürüdlerine demişki kim beni çok seviyor diye oglu hemen cevap vermiş baba ben scs demiş.ve allah dostu dagdaki kayaya bakip nazar etmiş kaya yerinden oynamaya başlamiş ve tam o sirada oglu babasinin yanindaymiş birde bakmiş kaya üstüne dogru geliyor ve kaçmiş.sevgiyle ilgili cevap vermeyen aciz bir mürüt kayanin

  • nafiye 2 yıl önce yorumlandı

   Allah bu adamı ıslah etsin ne diyebilirim ki

  • Avusturyadan 2 yıl önce yorumlandı

   basbakan o kadar seye dikkat ediyor da, neden bu insana bu isi yapmayi müsade ediyor, o kizlar ne öyle, resmen dalga geciyor dinimizle, ve sizofren hasta deniliyor, yayina cikaranlar hicmi düsünmüyor, bazi cahiller etkilenir bu insandan, anlam vermek güc gercekten, kanallari degistirirken saskin saskin bakiyordum, arastirmaya karar verdim ve ne buldum allah hepmizi afetsin

  • kabahatler kanunu 2 yıl önce yorumlandı

   şimdi böyle düşünmeyin ama o dinimizi köülüyor doğru . bu adam verha kitapla yatmış kakmış ensondada kafayı yemiştir

  • TUNCAY 2 yıl önce yorumlandı

   allaha havale ediyorum elhamdülillah müslümanim

  • Anatolia 2 yıl önce yorumlandı

   bu kadar yoruma gerek yok adnan bey kullanılıyor adnan beyin üzerine gideceğinize bunun arkasındaki kişileri bulmaya bakın cahil olmayın

  • selami demirci 2 yıl önce yorumlandı

   allahım gerçek müslümanlara şefaat eyle, müslüman geçinenlere hidayet nasip eyle ve müslümanlığı çıkarı için kullananlarıda kahhar isminle kahrı perişan eyle amin.

  • hüseyin kana 2 yıl önce yorumlandı

   bu gibi insanlar kendilerini mehdi sanarlar utnamaslarda uçuyorum derler süslü hanımları çıkarıp diyer bayanların aklını karıştırırlar

  • mümin 2 yıl önce yorumlandı

   allah seni ıslah etsin

  • ali necef 2 yıl önce yorumlandı

   2000 yilinda bedelli askerlik yapmis,2000 yilinda sadece gurbetciler bedelli yapabiliyordu,hangi ulkenin gurbetcisi!..

  • hiristiyan tuzağı 2 yıl önce yorumlandı

   bu adam tam ....... haytımda ilk defa bi insana küfür ötesinde bişey diyesim geldii... ne deyim ki buna ve buna inan insanlarada mevlam ıslah etsin..

  • murat 2 yıl önce yorumlandı

   allah seni ıslah etsin diyacek başka bir şey yok

  • mustafa yavuz 2 yıl önce yorumlandı

   bu adam tam bir din düşmanı bunu lanetliyorum ve bu ş...... allaha havale ediyorum

  • misafir 2 yıl önce yorumlandı

   bu adam ve buna inananlar deli diyeceğim ama deli böyle olmaz tam anlamıyla ........ anlarsınız kahrolsunlar

  • karahan demir 2 yıl önce yorumlandı

   tek kelime " şizofren "

  • karakterrli 2 yıl önce yorumlandı

   hoca diye ekranlarda fetva veriyor.hocanın h si olamaz..adamın yaptığı yobazlıktan başka bişey değil

  • Fatih ak 2 yıl önce yorumlandı

   nefret ediyorum bu adamdan

  • rabia dagasan 2 yıl önce yorumlandı

   bu adamı elime verseler kırılmazla gbrtene kadar döveriimmmmm bunun yasaması bileee haram günah ya asmak lazım böleleriniii daha neler kimler cıkacak.. Rabbim doğru yoldan şaşırmasınn

  • hak din islam 2 yıl önce yorumlandı

   decall ın ta kendisisn allah belanı versin insanların arasına fitne koymaya utanmıyormusun allahım bizi böyle kafir münafıklardan şeytanın şerinden koru ah adnan ah elime bir geçsen ibreti alem için ne yapacağımı sen düşün..........................................................

  • Leyla korkmaz 2 yıl önce yorumlandı

   Boyle insanların para için yapmayacağı şey yok adam acmış okumuş ezber yapmış ve başlamış anlatmaya ya benböylerine ve onlara inananlara diyecek hiç birşeyim yok onlara acıyorum diyojen ama böyle münafıklara acımak bile günah Rabbim açıp baktığım için beni affet amin

  • fatma karaca 2 yıl önce yorumlandı

   din islam müslümanlık hocalık bu adamamı kalmış.islamda böyle rezillik olurmu.pavyoncu por*** tipli kadınları almış karşısına dinden imandan bahsediyor.işin enteresan tarafı milyonları peşinden sürükleyen şeyh nazım kıbrısı bu adama destek veriyor hayranlığını belirtiyor.başımıza ne zaman taş yağacak acaba

  • puma 2 yıl önce yorumlandı

   ya bıarkın adam dalgası nı geç sin bu adamın peşine giden sapkınlar'a üzülün deccal deccaliğin ni yapacak ki salak lar peşine takılacak gerçek müslüman çıkacak işte ortaya...

  • sadık yaman 2 yıl önce yorumlandı

   herkesle dalga geciyor kendince sen kim islam kim tutturmuş bir yol allah ıslah etsin

  • ben 2 yıl önce yorumlandı

   sadece bu videoya yönelik değil tüm hepsini izlediğim için söylüyorum. bide almış karşısına torba dudaklı peygamberin p'sini bilmez konuşuyor

  • a.k 2 yıl önce yorumlandı

   kim bu adnan oktar diye ararken gerçekleri gördüm bu akşam 25 kasım saat gece 02:30. kadın düşkünü zengin bir zampara ve zavallı biri olduğu anlaşılıyor. bu bilgileri derleyenler çok büyük hizmet yapmışlar. allah razı olsun.

  • M. Civan Y. 2 yıl önce yorumlandı

   merhaba arkadaşlar bu tip şahıslara dikkat edin, çünkü dezenformasyon tekniklerini aktif olarak kullanabilirler, espiyonaj ve kontr-espiyonaj teknikleri arasında yer alan bir metoddur dezenformasyon "size ilk başta iki doğru söyleyeceğim ve üçüncü olarakta bir yalan, ama siz yeterli bilgiye sahip olmadığınız için yalanıda gerçek sayacaksınız."

  • islam 2 yıl önce yorumlandı

   islamiyet senin gibi adamlara papuç bırakmaz.sen kimsin neycisin be adam.yanındakiler neyci .allah,din,ayet konuşmak sanamı kaldı.komedyenlik yapsan diyorum.herkes işini yapsın.aaaaaaaaaa

  • dayı 2 yıl önce yorumlandı

   yazık ya adam silmiş ama hatunlar maşallah allah vermiş beeee

  • ................. 2 yıl önce yorumlandı

   açık kızları dizmiş hadislerden bağsediyor bu adama söz bile bulamıyorum

  • saldırmayın 2 yıl önce yorumlandı

   adama akılhastası diyorlar o sadece peygamberimizin hadisleri diye hıristiyan ve yahudi masalları olan mehdi isamesih e inanmış yankışı bu aslında çok güzel sohbet programları var kanalı da çok güzel .bir zamanlar o masallara inan pek çok tanıdığım çok koyu dindar insanlar şimdi yok yalan uydurma diyorlar.ama o yıllarda islamı tebliğ ederlerken çok koyu savunucuları idiler isamesih mehdi vs.vs.o inanmış omasallara bunun için deli denmez belki kendinde de inandığı özellikler görmüşve o kişi olduğunada inanmış olabilir bunlar yüzünden kişinin yaptığı anlattığı doğrular ve gerçekler inkar edilmemeli.

  • somosmanlı @dünya 2 yıl önce yorumlandı

   hala anlamıyomusun bu adam tam bir din düşmanı..

  • fahrettın kızıl 2 yıl önce yorumlandı

   bunu kım buraya hoca dıye cıkardıysa ben onun ...... artı bundan olsa olsa ..... olur baksanıza elındekılere

  • dünya 2 yıl önce yorumlandı

   hakki rabbikim hem adnan oktar hemde yanındaki kızlar çok güzel.ben kapalı bir bayanım.bence adamın bir çok konudaki fikirlerine katılıyorum.bence çok doğru konuşuyor.analayana sivri sinek saz anlamayana davul zurna da az.bence insanın içi dışı bir olmalı.

  • 21 @ayca 2 yıl önce yorumlandı

   allah için bu mınafıkları izlemeyin.allah bayanlara örtünün diye hükmettiği kızlara bakın da pavyondan çıkma kızları almış karşısına ilimden bahsedyo.onların namahrem bölgelerine nasıl da bakıyo ya. bunlar yahudi. karştrmaktan başka bi şeylerle ilgilenmez.

  • sen nasıl bi adamsın 2 yıl önce yorumlandı

   böyle terbiyesiz adamların sonu bellidir.

  • Emre Toker 2 yıl önce yorumlandı

   ben bu adamın anasından doğduna pişaman edicem ondan nefret ediyorum

  • mklm 2 yıl önce yorumlandı

   arkadaşlar bunların sözlerine inanmayın bunlar islam dinini sarsmaya çalışan kafir yobazlardır

  • başkentli 2 yıl önce yorumlandı

   böyle şer..... izlemeyin bunlarin din ile ne alakasi var yanindakilere baksaniza hepsi pavyondan çikma

  • ayca 2 yıl önce yorumlandı

   adnan oktar ın hahudı oldugunu anlamak ıcın bıraz mason ısaretlerı ıle ılgılı kıtaplar okumak yeterlı.adamın kanal logosu bıle mason ozel isaretlerı ıle dolu

  • Misafir 2 yıl önce yorumlandı

   ogulcan............
   seda sayan
   adnan oktari bu kadar methettigine göre,
   oglunu-ogulcani adnan hocaya talebe olarak versn..
   sedaya ancak bu yakişir..
   nasil bir anne olduğun en güzel böyle anlaşilir???

  • nehne gan 2 yıl önce yorumlandı

   adnan oktar sebataist yahudimi. adnan okatar erbakanıda aldatmış kendine bağlamışmı.

  • naım 2 yıl önce yorumlandı

   show men gibi adam beni çok güldürüyor :)

  • sanane 2 yıl önce yorumlandı

   allah belanızı versin!

  • mahmut 2 yıl önce yorumlandı

   (gerçek alim ;gördüğünüz zaman size allahı hatırlatandır.hş.)bir baba çocuğunun yanında şu hareketleri yapsa vakarı kalırmı.alimliten soytarılığa terfi etmiş nefsinin kölesi olmuş zavallı.

  • nur 2 yıl önce yorumlandı

   ismail baki daha sevimli:)

  • sibel 2 yıl önce yorumlandı

   acaba soruyorum hangi dinde kadınların bu kadar süslenip ön plana çıkıp din çercevesi altında proğram yapması ne kadar doğrudur? soruyorum sizlere. kapalılara ne demeli. yahu biriniz bunlara söğlesin aynaya bakmıyorlarmı hiçççççççççççç yorum yapamayacağım kadar yorumsuzlar

  TÜM YORUMLAR
  Hava Durumu
  Tümü Anket
  Erkek nasıl olmalıdır?

  Linkler
  Kadın, Moda
  Karikatür
  • Peri masalı bitti...
  Sen de Yaz
  Ziyaretçi Defteri
  Ziyaretçi Defteri
  Siz de yazmak istemez misiniz?
  Ziyaretçi Defteri
  Arşiv

  
  DMCA.com