İlk gece ilişki

Genç kızlarımız düğün öncesi ve sonrasını fazlası ile önemser. Öncelikle düğün öncesi hazırlıklar onu ciddi anlamda strese sokar. Bu stres onu gerçek hayattan koparır ve hiçbir şey düşünemez hale gelir.

İlk gece ilişki
Bu stres düğün bitene kadar devam eder. Düğün kazasız belasız bittikten sonra ise bir başka stres başlayacaktır. Genç kızlarımız ilk gece ilişki konusunda da çok stres yaparlar. Bu durum çok fazla stres ile tetiklenir ise telafisi mümkün olmayan sonuçlar da doğurur. Bu neden ile ilk gece ilişki konusunda gençlerimizin eğitilmesi gerekir.

      İlk gece ilişki konusunda öncelikle stresten arınmamız gerekir. Stres bu gece için çok önemli bir faktördür. Erkeğe de bu noktada çok önemli görevler düşmektedir. Erkek o gece çok anlayışlı ve sevecen olmak durumundadır. İlişkiye geçilmeden önce iyice bir rahatlama gerçekleşmelidir. Özellikle genç kızımızın düğün stresinden uzaklaşmış olması çok önemlidir. Daha sonra ise erkek şefkat dolu dokunuşlar ile kızı hazırlamalıdır. Bunun yanında tatlı ve hoş sözler de ona bu noktada yardımcı olacaktır.

    Erkeğin hoyratça davranması kadının ileriki yıllarda çok önemli psikolojik sorunlar ile baş başa kalmasına neden olacağından erkek buna çok dikkat etmek zorundadır.
 

karakter kaldı.
Yorum Gönder

Copyright © 2016

Copyright © by BizKadinlar.Com

foto galeri

  • Kısa Saç Modelleri 2016
  • 2016 İstikbal Oturma Grupları Modelleri

iletişim

  • Sitemizde herhangi bir ürünün satışı yoktur. Reklam için mail : admin@bizkadinlar.com