Erkekler sevdiklerini nasıl belli eder

İlişkide herkesin şikayet ettiği bir konuda budur aslında.Erkekler sevdiklerini nasıl belli eder?

Erkekler sevdiklerini nasıl belli eder
İnsanlar ne kadar farklı olsa da yaşanan aşk ilişkileri genel de hep aynıdır.Bu bir filmin bir kaç oyuncu tarafından oynanması gibidir.

Kadınların ilişkiye olan heyecanı erkekler de pek sık karşılanmaz.Bu sebepten ayrılıklar bile gerçekleşebilir.Çünkü kimi erkek sevdiği insanı aramadan duramaz,habersiz yapamaz sürekli sevdiğini dile getirir.Bazı erkekler ise arkadaşlık seviyesi şeklinde ilişki yaşarlar.Mesela sevgililerinin nerede olduğundan hiç haberleri olmaz.Kadınların en büyük huzursuzluğundan biride ''sevgilim beni sevdiğini söylemiyor'' diye yakınmalarıdır.

Aslında her zaman sevdiğini söyleyen erkeklerin yeri gelir sevgisinden şüphe ederiz.Fakat bu durum o kadar abartılır ki sırf bu sebepten psikolog yardımı alan insanlar vardır.

Biliriz ki erkekleri anlamak zordur .Bu yüzden yeri gelir en küçük hareketi gözlerde büyütülür,yeri gelir en büyük sürprizler samimiyetsizce adlandırılır.

Erkekler kadınlar gibi değildir öncelikle bunu anlamamız gerek aslında.Kadınlar da ki o heyecan erkeklerin içinde yer alır.Tek başlarına kendileriyle yaşarlar bunu.

Fakat bir erkeğin korumaya yönelik hareketi,toplum içinde yanında ki kız arkadaşını önemsemesi,önemli hissettirmesi sonucunda sevdiği anlaşılabilir bir hal alır aslında.

Baş başa yaşanılan aşkı bir kenara bırak,kalabalık içinde göstermiş olduğu davranışı,saygısı bir erkeğin sevdiğinin habercisidir.

Beni seviyor çünkü beni kıskanıyor sözüyle avutulmamalı insan.Seven kıskanır felsefesini de sürdürüp gitmemeli en önemlisi sana olan saygısıdır.

Etrafımızda binlerce ilişki yaşayan insanlar var.Bunları tanısakta tanımasakta gözlemlerimiz sonucu yaşanmışlıklarına tanık oluruz.Bir erkeğin yanında ki kızı sevmediğini dışarıdan biri olarak  hemen anlarız aslında.Cinselliği ortalığa döken,bir sinema keyfini fırsata dönüştüren erkeklerin sadece sevgisinden değil kişiliğinden bile şüphe edilmelidir.Böyle durumlar dillendirilip,konuşulduğunda ise özele hayata saygıdan bahsederler haklıymışcasına...Fakat önemsememiz gereken bir konu var.Bir erkek sizi gizliliğinde hapis ediyorsa,o erkek sizi seviyor  demektir.  

karakter kaldı.
Yorum Gönder

11 YORUM

 • Misafir Avatar

  selma

  3 yıl önce

    (0)  Cevapla

  merhaba arkadaşlar bizim evin karşısında fırın var orda yakışıklı genç çoçuk var bana uzaktan baktığını sanıyorum. bide ne zaman fırına gitsem beni görünce şaşırıyor gibi. fırına girdiğimde küçük çoçuk hemen genç çoçuğu sessice çağırıp beni gösteriyor. hatta küçük çoçuğu pencereye oturtup bana baktırıyor sanki. ben genç çoçuğa bakıyor muyum bakmıyor muyum onu anlamaya çalışıyor. neyse ben biyerden eve gelince onu yolda gördüm oda beni gördü. arkadaslar sence anlamı nedir bütün gün düşünüyorum bunları. bana yardım etseniz

 • Misafir Avatar

  yasemin karataş

  3 yıl önce

    (0)  Cevapla

  bn arkadaşım vr derste sürekli birbirimize bakıyoruz karşıaşınca bana seni yapıyımmı diyip duruyo neden

 • Misafir Avatar

  elvan şahin

  4 yıl önce

    (0)  Cevapla

  enterasan

 • Misafir Avatar

  AYSE SULTAN

  3 yıl önce

    (0)  Cevapla

  hayatta sevmekten guzel bir sey tanimam tanimiyorumda ben hala birini seviyorum sevmeyede devam edcem............

 • Misafir Avatar

  isimim yok

  3 yıl önce

    (0)  Cevapla

  ben aşık oluyorum herhalde onu gördüğümde çok mutlu oluyorumhiç gitmesini istemıyorum konuşamıyorum onunla çok güzel gülüyor gözlerime

 • Misafir Avatar

  fatma

  3 yıl önce

    (0)  Cevapla

  merhaba ben birini çok ama çok sevdim hem de delicesine arkadaşıma söyledim telefon numarasını buldum ve arkadaşımın onunla konuşmasını istedim kimi sevdigini ögrenmesi için arkadaşım konuşmuş ve sevdigi kişinin onun çok yakınlarından oldugunu söylemiş çok sevdigini yani biz arkadaşımla çok iyi arkadaşız bizi konuşurken görüyordu ve de hareketleriyle belli ediyor ama ben emin degilim başkasını sevdigini düşünüyorum ne yapmam lazım nişanlanmış bir de böyle severken ne yapmam lazım

 • Misafir Avatar

  gizem

  3 yıl önce

    (0)  Cevapla

  nasıl bişey olduğunu anlatmaya kelimeler yetmiyo o kadar degişik bi duygu mesela hergun bu yuzdn keşke diyorum

 • Misafir Avatar

  rumeysa

  3 yıl önce

    (0)  Cevapla

  biraz pişman biraz karasız hissetmek ne simdi daha iyi anlıyorum su an ble acaba yapmasam daha iyimi olurdu dediğim oluyo bu işte askın ta kendisi

Copyright © 2016

Copyright © by BizKadinlar.Com

foto galeri

 • Kısa Saç Modelleri 2016
 • 2016 İstikbal Oturma Grupları Modelleri

iletişim

 • Sitemizde herhangi bir ürünün satışı yoktur. Reklam için mail : admin@bizkadinlar.com