Erkekler sevdiklerini nasıl belli eder
İnsanlar ne kadar farklı olsa da yaşanan aşk ilişkileri genel de hep aynıdır.Bu bir filmin bir kaç oyuncu tarafından oynanması gibidir.
Kadınların ilişkiye olan heyecanı erkekler de pek sık karşılanmaz.Bu sebepten ayrılıklar bile gerçekleşebilir.Çünkü kimi erkek sevdiği insanı aramadan duramaz,habersiz yapamaz sürekli sevdiğini dile getirir.Bazı erkekler ise arkadaşlık seviyesi şeklinde ilişki yaşarlar.Mesela sevgililerinin nerede olduğundan hiç haberleri olmaz.Kadınların en büyük huzursuzluğundan biride ''sevgilim beni sevdiğini söylemiyor'' diye yakınmalarıdır.
Aslında her zaman sevdiğini söyleyen erkeklerin yeri gelir sevgisinden şüphe ederiz.Fakat bu durum o kadar abartılır ki sırf bu sebepten psikolog yardımı alan insanlar vardır.
Biliriz ki erkekleri anlamak zordur .Bu yüzden yeri gelir en küçük hareketi gözlerde büyütülür,yeri gelir en büyük sürprizler samimiyetsizce adlandırılır.
Erkekler kadınlar gibi değildir öncelikle bunu anlamamız gerek aslında.Kadınlar da ki o heyecan erkeklerin içinde yer alır.Tek başlarına kendileriyle yaşarlar bunu.
Fakat bir erkeğin korumaya yönelik hareketi,toplum içinde yanında ki kız arkadaşını önemsemesi,önemli hissettirmesi sonucunda sevdiği anlaşılabilir bir hal alır aslında.
Baş başa yaşanılan aşkı bir kenara bırak,kalabalık içinde göstermiş olduğu davranışı,saygısı bir erkeğin sevdiğinin habercisidir.
Beni seviyor çünkü beni kıskanıyor sözüyle avutulmamalı insan.Seven kıskanır felsefesini de sürdürüp gitmemeli en önemlisi sana olan saygısıdır.
Etrafımızda binlerce ilişki yaşayan insanlar var.Bunları tanısakta tanımasakta gözlemlerimiz sonucu yaşanmışlıklarına tanık oluruz.Bir erkeğin yanında ki kızı sevmediğini dışarıdan biri olarak  hemen anlarız aslında.Cinselliği ortalığa döken,bir sinema keyfini fırsata dönüştüren erkeklerin sadece sevgisinden değil kişiliğinden bile şüphe edilmelidir.Böyle durumlar dillendirilip,konuşulduğunda ise özele hayata saygıdan bahsederler haklıymışcasına...Fakat önemsememiz gereken bir konu var.Bir erkek sizi gizliliğinde hapis ediyorsa,o erkek sizi seviyor  demektir.  
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
MEÇHUL 9 ay önce

1bi̇r bayan beni̇ sevi̇yor ben öpuyorum ben nasil yapmam lazim

Misafir Avatar
Lütfen Cevap İnsanlık Namına Cevap Verin Ya. 1 yıl önce

ya i̇yi günler ben size birşey soracam ben bir kızı seviyorum ve ona akrostiş şiir yazdım seni seviyorum diye şiiri verip kaçtım sonra 2 tane en yakın arkadaşını yanıma yolladı ve bana dedilerki bune tehdit felan ettiler bende şiirim nasıl olmuş demek i̇çin yazdım dedim ben onu çok seviyorum ne yapmalıyım?

Misafir Avatar
HEEELP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 2 yıl önce

benim sevdiğim çocuk benden 1yaş küçük ama çok tatlı nasıl oldu bilmiyorum .aynı zamanda en yakın arkadaşımın kuzeni ne yapacağımı bilemiyorum lütfen yardım edin!!!!!!!!!!

Misafir Avatar
selma 2 yıl önce

merhaba arkadaşlar bizim evin karşısında fırın var orda yakışıklı genç çoçuk var bana uzaktan baktığını sanıyorum. bide ne zaman fırına gitsem beni görünce şaşırıyor gibi. fırına girdiğimde küçük çoçuk hemen genç çoçuğu sessice çağırıp beni gösteriyor. hatta küçük çoçuğu pencereye oturtup bana baktırıyor sanki. ben genç çoçuğa bakıyor muyum bakmıyor muyum onu anlamaya çalışıyor. neyse ben biyerden eve gelince onu yolda gördüm oda beni gördü. arkadaslar sence anlamı nedir bütün gün düşünüyorum bunları. bana yardım etseniz

Misafir Avatar
rumeysa 2 yıl önce

biraz pişman biraz karasız hissetmek ne simdi daha iyi anlıyorum su an ble acaba yapmasam daha iyimi olurdu dediğim oluyo bu işte askın ta kendisi

Misafir Avatar
gizem 2 yıl önce

nasıl bişey olduğunu anlatmaya kelimeler yetmiyo o kadar degişik bi duygu mesela hergun bu yuzdn keşke diyorum

Misafir Avatar
fatma 2 yıl önce

merhaba ben birini çok ama çok sevdim hem de delicesine arkadaşıma söyledim telefon numarasını buldum ve arkadaşımın onunla konuşmasını istedim kimi sevdigini ögrenmesi için arkadaşım konuşmuş ve sevdigi kişinin onun çok yakınlarından oldugunu söylemiş çok sevdigini yani biz arkadaşımla çok iyi arkadaşız bizi konuşurken görüyordu ve de hareketleriyle belli ediyor ama ben emin degilim başkasını sevdigini düşünüyorum ne yapmam lazım nişanlanmış bir de böyle severken ne yapmam lazım

Misafir Avatar
yasemin karataş 2 yıl önce

bn arkadaşım vr derste sürekli birbirimize bakıyoruz karşıaşınca bana seni yapıyımmı diyip duruyo neden