Karşı taraf size olan hislerini açıkça belli etmiyorsa veya siz sevdiğinizin sevgisinden emin olmak istiyorsanız bilimsel olmasa da insanlar tarafından kabul edilmiş bazı yöntemlerle bunu öğrenebilirsiniz. 
Kimi zaman bir bakış kimi zaman bir söz karşı tarafın size karşı duygularını belli etmeye yeter bile. Birinin sizi sevdiğini onun göz bebeklerine bakarak anlayabilirsiniz çünkü size karşı bir şeyler hisseden kişinin göz bebekleri sizinle konuşurken olduğunuzdan daha da fazla büyür. 
Sizden hoşlanan birinin sizinle konuşurken utanıp sıkılması heyecanlanması da sizden hoşlandığı anlamına gelir. Sevdiğiniz birinin sizinle konuşurken heyecanlandığını fark ettiyseniz buna sevinmelisiniz bu sizden hoşlandığını belli ediyor demektir.

 Birinin sizi sevdiğini belli etmesinin bir belirtisi de konuşurken saçlarıyla oynamasıdır. Sizinle konuşurken saçlarını düzeltmesi, ellerinin sürekli saçlarında olması sizi sevdiği anlamına geliyor.
Bir topluluk içindeyken size kısık gözlerle bakıyor, gözlerini sizden alamıyor ve sürekli sizinle konuşmak için bahaneler arıyorsa sizi sevdiğini belli ediyordur. Gözlerinizin içine bakarak konuşuyor, kirpiklerini olduğundan fazla kırpıştırıyorsa sizden hoşlandığını anlayabilirsiniz. 
Konuşurken ses tonunu size göre ayarlaması da sizden hoşlandığı anlamına gelebilir. Sürekli sizinle ilgilenmesi, normalden daha fazla sizi araması, size sarıldığında kokunuzu içine çekmesi sizi sevdiğini belli ediyor demektir. Siz konuşurken ağzınızdan çıkacak sözleri bekliyor bakışları dudaklarınıza doğru bakıyorsa bu da sizi sevdiği anlamına geliyor demektir.

 Bunların dışında size sık sık hediyeler alıyorsa, size hayranlıkla bakıyorsa, sizi güldürmek için uğraşıyorsa, sizin bir sıkıntınız olduğunda yardım etmek için çabalıyorsa, herhangi bir konuda da olsa sizin fikirlerinizi alıyorsa sizi sevdiğine emin olabilirsiniz. 
 

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Mahmut kelaynak @isyann 7 ay önce

elbette kixkardan beni sevenler var ve beni kizditiyitlar

Misafir Avatar
aslı aydın 1 yıl önce

bence çok saçma

Misafir Avatar
isyann 1 yıl önce

bizim sınıfta bi tane çocuk var sürekli benimle uğraşıyor ve beni kızdırıyor benden hoslaniyo müdür