Birinin Sevdiğini Nasıl Anlarsın?

Karşı cinsin size karşı düşüncelerini öğrenmek her zaman merak konusu olmuştur. Birinden hoşlanıyor ya da seviyorsanız onun da size karşı duygularını bilmek istersiniz.

Birinin Sevdiğini Nasıl Anlarsın?
 Karşı taraf size olan hislerini açıkça belli etmiyorsa veya siz sevdiğinizin sevgisinden emin olmak istiyorsanız bilimsel olmasa da insanlar tarafından kabul edilmiş bazı yöntemlerle bunu öğrenebilirsiniz. 
Kimi zaman bir bakış kimi zaman bir söz karşı tarafın size karşı duygularını belli etmeye yeter bile. Birinin sizi sevdiğini onun göz bebeklerine bakarak anlayabilirsiniz çünkü size karşı bir şeyler hisseden kişinin göz bebekleri sizinle konuşurken olduğunuzdan daha da fazla büyür. 
Sizden hoşlanan birinin sizinle konuşurken utanıp sıkılması heyecanlanması da sizden hoşlandığı anlamına gelir. Sevdiğiniz birinin sizinle konuşurken heyecanlandığını fark ettiyseniz buna sevinmelisiniz bu sizden hoşlandığını belli ediyor demektir.

 Birinin sizi sevdiğini belli etmesinin bir belirtisi de konuşurken saçlarıyla oynamasıdır. Sizinle konuşurken saçlarını düzeltmesi, ellerinin sürekli saçlarında olması sizi sevdiği anlamına geliyor.
Bir topluluk içindeyken size kısık gözlerle bakıyor, gözlerini sizden alamıyor ve sürekli sizinle konuşmak için bahaneler arıyorsa sizi sevdiğini belli ediyordur. Gözlerinizin içine bakarak konuşuyor, kirpiklerini olduğundan fazla kırpıştırıyorsa sizden hoşlandığını anlayabilirsiniz. 
Konuşurken ses tonunu size göre ayarlaması da sizden hoşlandığı anlamına gelebilir. Sürekli sizinle ilgilenmesi, normalden daha fazla sizi araması, size sarıldığında kokunuzu içine çekmesi sizi sevdiğini belli ediyor demektir. Siz konuşurken ağzınızdan çıkacak sözleri bekliyor bakışları dudaklarınıza doğru bakıyorsa bu da sizi sevdiği anlamına geliyor demektir.

 Bunların dışında size sık sık hediyeler alıyorsa, size hayranlıkla bakıyorsa, sizi güldürmek için uğraşıyorsa, sizin bir sıkıntınız olduğunda yardım etmek için çabalıyorsa, herhangi bir konuda da olsa sizin fikirlerinizi alıyorsa sizi sevdiğine emin olabilirsiniz. 
 karakter kaldı.
Yorum Gönder

6 YORUM

 • Misafir Avatar

  isyann

  2 yıl önce

    (0)  Cevapla

  bizim sınıfta bi tane çocuk var sürekli benimle uğraşıyor ve beni kızdırıyor benden hoslaniyo müdür

 • Misafir Avatar

  aslı aydın

  2 yıl önce

    (0)  Cevapla

  bence çok saçma

 • Misafir Avatar

  Mahmut kelaynak

  1 yıl önce

    (0)  Cevapla

  elbette kixkardan beni sevenler var ve beni kizditiyitlar

 • Misafir Avatar

  sıla

  12 ay önce

    (0)  Cevapla

  off sevdiğim çocuk sürekli benle uğraşıyor gözünü benden alamıyor derste sürekli bana bakıyor beni seviyor mu yani

 • Misafir Avatar

  Berna Baygın

  10 ay önce

    (0)  Cevapla

  Ahhh izzet ne yapmaya çalışıyorsun bi anlayabilsem

 • Misafir Avatar

  melih kılıç

  9 ay önce

    (0)  Cevapla

  bence hoşlanıyor çünkü bir erkek çocuğun bir kızla uğraşıyorsa onu seviyor
  demektir

Copyright © 2016

Copyright © by BizKadinlar.Com

foto galeri

 • Kısa Saç Modelleri 2016
 • 2016 İstikbal Oturma Grupları Modelleri

iletişim

 • Sitemizde herhangi bir ürünün satışı yoktur. Reklam için mail : admin@bizkadinlar.com