Kızıl Saç Modelleri

Biz kadınların kişisel bakım aracı olan saçlarımız hepimiz için en önemli güzellik markamızdır. Birçok kadın zaman zaman kendi tarzından sıkıldığında, ilk başvurduğu yer kuafördür.

Kızıl Saç Modelleri
 Saçlarda yapılan ufak deşiklikler kişiye yenilik ve farklı bir ruh hali sağlamış olur. Sürekli aynı saç modelinden sıkılmış olan bayanlar için her sene olduğu gibi bu sene de kızıl saç modelleri üzerine farklılıklar getirildi. Saçlarında değişiklik yapmak isteyenler için, stil danışmanları 2013 saç modelleri üzerine değişim yapılması adına birkaç ipucu vererek, hanımlara fikir verdi. 

 Tamamen aynı boyutta olan saç uzunluğunun modasının geçtiğini belirten modacılar, daha çok saçların hareketlilik kazandırılmasını tavsiye ediyor. Kızıl saç modelleri arasında, saçlara verilen şekillerin katlı olmasını belirten stil danışmanları, yüz tipine uygun olmasının da önemini belirtti. Saç modelleri arasında kısa saçın daha rövanşta olduğunu belirten uzmanlar, kulak mesafesinin biraz daha altında biten, katlı modellerin oldukça modern olduğunu ve tercih edildiğini belirtmekte. 

 Alnı geniş olan hanımların, saçların önlerine kâkül bırakılarak kapatılmasını tavsiye eden uzmanlar, bu tarz yüz tipine sahip olan hanımlara kâkülün yana alınıp şekil verilmesi gerektiğini doğruladı. Kızıl saç modelleri arasında da kâkülün moda olduğu bu yıl da, kısa saçlara sahip olan kişilerin daha çok tercih etmesi gerektiğini önermektedir. Uzun saçların ise 4, 5 kadar kat atılarak şekil verilmesi gerektiğini belirten uzmanlar, aynı zamanda uzun saçlı hanımların saç rengini koyulaştırılması gerektiğini tavsiye ediyor. Kısa saçların sarı tonlarında boyatılmasını da belirten stil danışmanları, 2013 saç modelleri arasında katlı kesimin en fazla kısa saçlarda kendini gösterdiğini belirtmekte. 
Son olarak, 2013 saç modelleri arasında, saçlara yapılan düz fön, bu sene daha da fazla tercih edilecek. 

karakter kaldı.
Yorum Gönder

1 YORUM

 • Misafir Avatar

  elem nur piliç

  3 yıl önce

    (0)  Cevapla

  bu saç modelleri çok güzel

Copyright © 2016

Copyright © by BizKadinlar.Com

foto galeri

 • Kısa Saç Modelleri 2016
 • 2016 İstikbal Oturma Grupları Modelleri

iletişim

 • Sitemizde herhangi bir ürünün satışı yoktur. Reklam için mail : admin@bizkadinlar.com