Gülben ergen saç modeli

Saç modellerinin kısaca tanımı için Gülben ergen saç modelini gösterebiliriz. Kullanışlılık ve renk açısından en çok beğenilenler arasında yerini alan bu model şimdiden birçok kişide sergilenmeye başladın bile.

Gülben ergen saç modeli
 Genellikle bir tarafı hafif biraz daha uzun bırakılarak kesilen bu kısa model, ünlü sanatçıya çok fazla yakışıyor.

 Kısa saçlar genellikle kısa boylu ve birazda kilolu bayanlara çok daha fazla yakışıyor. Gülben ergen saç modelini en iyi taşıyanlardan biri olarak bu modele uymasa bile yine de bu modelden daha iyi bir model olamazdı diye düşünüyoruz. 

 Gülben ergen saç modeli için kuaförünüze bir resim ile gitmenizi öneririz özellikle yaz aylarında sizi çok rahatlatacak bu modelleri jöle ile kolaylıkla kullanabilirsiniz. Dilerseniz banyo yaptıktan sonra ufak bir kurutma yapabilir ve ara ara havalar katarak da değerlendirebilirsiniz. Üstelik uç kısımlardaki yıpranmışlıklar gideceği için saçlarınız çok daha bakımlı ve gösterişli duracaktır. 

 Bu kısa saç modelini sarı renkte kullanabileceğiniz gibi, siyah ya da bal renginde bile kullanabilirsiniz. Açık renk olması sadece saçın kendini biraz daha belli etmesini sağlar ve sizi ön plana çıkartır eğer dikkat çekmeyi sevmiyor iseniz sizlerde daha koyu renklerde boyatıp kestirebilirsiniz.  Sitemiz üzerinde diğer kısa saç modellerini de bakabilir ve size en çok yakışan modeli bulabilirsiniz. En güzel siz olmak ve her daim bakımlı olmak için saçlarınızın dilinden anlamalısınız.
 karakter kaldı.
Yorum Gönder

Copyright © 2016

Copyright © by BizKadinlar.Com

foto galeri

  • Kısa Saç Modelleri 2016
  • 2016 İstikbal Oturma Grupları Modelleri

iletişim

  • Sitemizde herhangi bir ürünün satışı yoktur. Reklam için mail : admin@bizkadinlar.com