Uzun etek modelleri 2013

Her kadının dolabında muhakkak olması gereken kıyafetlerden biridir uzun etekler. Uzun etek giymeyi sevmeyen kadınlar bile bu yıl vitrinlerde görecekleri muhteşem tasarımlardan oluşan uzun eteklerden satın alabilir.

Uzun etek modelleri 2013
 2013 uzun etek modelleri dev tasarımcıların koleksiyonların da öylesine güzel çalışılmış ki acaba hangisini alsam diye büyük kararsızlıklar içinde bulabilirsiniz kendinizi. 2013 uzun etek modelleri kış aylarında dar ya da aksine oldukça bol kesimlerle karşımıza çıkmakta. 

 Bu yıl geçen yıllarda moda balık etekler tamamen vitrinlerden kalkmış durumda. Dar uzun etek modellerinde çiçek baskılı desenler bolca kullanılmış. Çiçek baskı denince aklınıza rengârenk çiçek desenlerinden oluşan etekler gelmesin. Özellikle büyük moda evleri silik desenli çiçekleri koyu renklerde kullanarak oldukça başarılı işler çıkarmışlar. Dar eteğinizin üzerine giyeceğiniz dar kesim balıkçı yaka bir kazak ile çok şık görüneceksiniz. Dar etek giymeyi sevmeyen bayanlar için ise pileli uzun ve oldukça geniş etekler beklemekte. Bellerindeki kemer detayları ile uzun ve geniş etekler genel olarak düz renklerden oluşmakta. Özellikle kış aylarında mavi ve tonlarının kullanıldığı 2013 uzun etek modelleri renk yelpazesinde toprak rengi ve tonları ile kadınların vazgeçilmezi olan siyah rengi de bolca kullanmış. 
Geniş pileli eteğinizi bu kışın gözde ayakkabı modelli olan binici çizmeleriyle giymeniz durumunda bir moda ikonu gibi duracağınızdan şüpheniz olmasın. Soğuk kış günlerinin ardından baharın ve yaz aylarının gelmesi ile 2013 uzun etek modelleri renklenecek ve çiçek bahçelerini andıracak. Kışın kullanılan dar kesim modeller kendini daha geriye çekerek geniş etekleri öne çıkaracak.

 Tüm sıcak renklerin geniş uzun eteklerde kullanılacağı yaz aylarında ufak çiçek modelleri de size yazın coşkusunu yansıtacak. 2013 uzun etek modelleri yazın altına giyeceğiniz sandalet ya da babetlerle de çok şık bir görüntü oluşturacak...karakter kaldı.
Yorum Gönder

10 YORUM

 • Misafir Avatar

  burcuuuuuuuuuu

  3 yıl önce

    (0)  Cevapla

  ben etegı nasıl alabilirim bı de bunu yazsaydınız iyi idi..

 • Misafir Avatar

  3 yıl önce

    (0)  Cevapla

  etekleri nereden temin edebiliriz lutfen cevaplayın çok teşekkürler şimdiden

 • Misafir Avatar

  canan aktürk

  3 yıl önce

    (0)  Cevapla

  nasıl temin edebilkiriz

 • Misafir Avatar

  keziban keziban

  3 yıl önce

    (0)  Cevapla

  buradaki etekleri nasıl sipariş ediyoruz

 • Misafir Avatar

  merve dalkıran

  3 yıl önce

    (0)  Cevapla

  1. sıradaki eteği nerededn temin edebiliriz

 • Misafir Avatar

  esra

  3 yıl önce

    (0)  Cevapla

  bu eteklerin fiyati kaç

 • Misafir Avatar

  ayşegül semerci

  2 yıl önce

    (0)  Cevapla

  nerden bulabiliri bunları

 • Misafir Avatar

  ayşe çakır

  2 yıl önce

    (0)  Cevapla

  nereden bulabiliriz

Copyright © 2016

Copyright © by BizKadinlar.Com

foto galeri

 • Kısa Saç Modelleri 2016
 • 2016 İstikbal Oturma Grupları Modelleri

iletişim

 • Sitemizde herhangi bir ürünün satışı yoktur. Reklam için mail : admin@bizkadinlar.com