Mezuniyet kıyafetleri 2013

Mezuniyet vakti geldi çattı. Şimdi mezuniyet gününde giyeceğimiz kıyafete geldi. Bizde size fikir edinmeniz amaçlı en güzel Mezuniyet kıyafetleri 2013 hakkında biraz araştırma yaptık.

Mezuniyet kıyafetleri 2013
 Mezuniyet kıyafetleri 2013 modelleri ile gençleri mezuniyet balolarında güzelliklerine güzellik katacakları modelleri ile mağazalardaki yerlerini aldılar. Uzun ve yorucu geçen öğrenim sürecinin tamamlanmasının ardından yapılan lise ve üniversite mezuniyet baloları özellikle kız öğrenciler için çok önemli bir gece. Mezuniyet balosuna aylar kala hazırlanmaya başlayan genç kızlar balonun yıldızı olmak için en güzel elbiseyi giymek isterler.

 Bu yıl mezun olacak ve baloya katılacak genç kız ve erkekler için mezuniyet kıyafetleri 2013 modelleri arasından birini kolayca seçerek kuşkusuz gecenin en şık genci olacak. Mezuniyet kıyafetleri 2013 modelleri genç kızlar için birbirinden güzel modeller ile karşımıza çıkıyor. Mezuniyet kıyafetleri 2013 modellerinin çoğunluğu mini elbiselerden oluşmakta. Genç kızlara çok yakışan mini elbiseler geçen yılların aksine daha sakin elbiselerden oluşmakta. 
Mezuniyet kıyafetleri 2013 modelleri genelde sade ama şık elbiseler tasarlayarak genç kızları oldukları yaşta göstermeye çalışmış. Mezuniyet kıyafetleri 2013 modelleri arasında straplez kesim mini elbiseler genç kızlarımızın güzelliğine güzelli katacak. Geçen yılların aksine iri taşlı modellerin yer almadığı mezuniyet kıyafetleri 2013 modelleri beyaz ve pembe rengin hâkim olduğu zarif modelleri ile karşımıza çıkmakta. Etek kısımlarının kat kat tüllerin bir araya gelmesiyle tütü etek olarak tasarlanan üst kısmının ise straplez kesimden oluşan mini elbiselerde genç kızlara çocukluk hayallerini gerçekleştirme fırsatı verecek.

 Mezuniyet kıyafetleri 2013 modelleri erkek öğrencileri de unutmuyor elbette. Kız öğrenciler kadar erkek öğrencilerinde önem verdiği mezuniyet baloları erkekler içinde şıklık yarışı haline gelmekte. Mezuniyet kıyafetleri 2013 modelleri erkekler için sportif ama şık takımlar tasarlamış. Koyu renkli 3 düğme ya da tek düğme olarak tasarlanan spor ceketlerin altına açık renk pantolonlar ve içine giyilen düz renk badiler ile farklı sportif takımlar oluşturulmuş. 

  

karakter kaldı.
Yorum Gönder

30 YORUM

 • Misafir Avatar

  merve kocabıyık

  3 yıl önce

    (0)  Cevapla

  çok güzel çok beğendim

 • Misafir Avatar

  deniz karakaya

  3 yıl önce

    (0)  Cevapla

  hiç normal boyutta elbıse bulamadım ya cok eksık yada cok fazla genede teşk.

 • Misafir Avatar

  birsu özen

  3 yıl önce

    (0)  Cevapla

  bayıldım bu kıyafetlere yaa

 • Misafir Avatar

  manga

  3 yıl önce

    (0)  Cevapla

  aslında çok güzeller ama ben hem sade hemde 16-17 yaşına uygun arıyorum yardım ederseniz sevinirim

 • Misafir Avatar

  güneş ışıl

  3 yıl önce

    (0)  Cevapla

  ya süperrrrrrrrrrrrr

 • Misafir Avatar

  olivia

  3 yıl önce

    (0)  Cevapla

  bunlar 14 yaş için deiil

 • Misafir Avatar

  cansu eryılmaz

  3 yıl önce

    (0)  Cevapla

  ilk önce kıyafetler ama daha sonra eskiye gittik galiba

 • Misafir Avatar

  dilara yıldırım

  3 yıl önce

    (0)  Cevapla

  tam olarak kendi zevkime uyguun bir elbise bulamadım

Copyright © 2016

Copyright © by BizKadinlar.Com

foto galeri

 • Kısa Saç Modelleri 2016
 • 2016 İstikbal Oturma Grupları Modelleri

iletişim

 • Sitemizde herhangi bir ürünün satışı yoktur. Reklam için mail : admin@bizkadinlar.com