2013 topuklu ayakkabı modelleri

Alışverişe çıkan her kadın her kadını ayakkabı vitrinleri çeker. Genelde ihtiyacımız olsun yada olmasın kendimizi ayakkabı vitrinlerinden alamayıp özellikle topuklu ayakkabıların cazibesine kapılıp yeni bir çift ayakkabı ile evimizin yolunu tutarken buluruz kendimizi.

2013 topuklu ayakkabı modelleri

 2013 topuklu ayakkabı modelleri bizi yine cezbedecek. Platform topuklu ayakkabılar bu yılda ayaklarımızı yerden kesecek. 2013 Topuklu ayakkabı modelleri platform tabanlı ayakkabılarda ince topukların boylarını biraz daha yüksek tutarak özellikle boyu kısa olan hanımları cezbedecek 2013 topuklu ayakkabı modelleri kış için çok güzel tasarımlar yaratmış. 


 Bilekte biten kısa botların altına gizli platformlar konarak sivri topuklar ile tamamlanması ayaklarda çok hoş bir görüntü yaratmakta. Kadınların kışın vazgeçemedikleri çizmelerde de her boy ve çeşit topuk kullanılmış. Kimi çizmeyi ince ve uzun topuklar süslerken bazı çizme modellerinde ise ayak rahatlığı ön planda tutularak kısa yumurta topuk çizmeler kullanılmış. 2013 topuklu ayakkabımodelleri arasında en özel ayakkabılar ise senenin modası olan çivi ve zımbaların topuklarında kullanıldığı ayakkabı modelleridir. Sizde modanın takipçisi olmayı seviyorsanız topuklarını çivilerin süslediği bir çift ayakkabı alabilirsiniz. Klasik ayakkabı modellerinde ise yine ince ve uzun topuklar göze çarpmakta. Kadınlığın adeta simgesi olan topuklu ayakkabılar şıklığın ve zarafetin bir göstergesidir.

 2013 Topuklu ayakkabı modelleri havaların ısınması ve yazın gelmesi ile renkli ayakkabılar ile bütünleşerek yine çok beğenilecek. Geçen yılda olduğu gibi dolgu topuğun hakim olacağı yaz aylarında kadınların en çok tercih edecekleri modeller arasındaki yerini koruyacak. Giyildiği zaman ayaklarımızı oldukça rahat ettiren dolgu topuklar canlı renk ve çiçek desenleri ile birleşince de hoş bir görüntü oluşturmakta. Kadınların severek giydikleri topuklu ayakkabılar kimi zaman çabuk yorulmaya  ve ayaklarda ağrıya neden olsa da kadınlar asla topuklu ayakkabı giymekten vazgeçmeyecekler.karakter kaldı.
Yorum Gönder

2 YORUM

 • Misafir Avatar

  nuray

  3 yıl önce

    (0)  Cevapla

  gerçekten ayakkabılar şahane ya hele bi lame ayakkabı vardı bittim ona

 • Misafir Avatar

  melda

  3 yıl önce

    (0)  Cevapla

  Bayıldım çoğuna en az 5 tanesine bittim. Teşekkür ederim sizlere

Copyright © 2016

Copyright © by BizKadinlar.Com

foto galeri

 • Kısa Saç Modelleri 2016
 • 2016 İstikbal Oturma Grupları Modelleri

iletişim

 • Sitemizde herhangi bir ürünün satışı yoktur. Reklam için mail : admin@bizkadinlar.com