2013 Çocuk Abiye Modelleri
 Ama artık bu değişti.Çünkü hautecouture diye bir şey var ve bu kategoriye çocuklarda dâhil edildi. Bu yüzden anneler ve beyler için yapılanlardan daha güzel ve başarılı modeller karşımıza çıkmaya başladı.2013 çocuk modasından birkaç örnek ekleyerek size birkaç seçenek sunmak istedik.  

 Rengârenk tüller şirin mi şirin saç aksesuarları 2013 çocuk abiye modelleri modasına damgasını vurmaya devam edecek gibi görünüyor.
 
 Genele bakıldığında herkes çocuğunun farklı ve özel olmasını ister. Durum böyle olunca modacılar bunun bilincine varmış olacaklar ki artık büyükler için tasarlanan ve hazırlanan moda artık çocuklarımızı da kapsamaya başladı. Bazen anneleri kıskandıracak tasarımlar artık karşımıza çıkabiliyor.
Çocukların hep masal prenseslerinde görüp istedikleri kadar masalsı çizimler ve kabarık etekler taşlı abiyeler onlarında mutluluğuna ikiye katlayarak davetliler arasında yerlerini hazırlar oldu.

 Bunun yanı sıra anne ve kız modası denilen bir moda yaygınlaşmaya başladı. 2013 yılında daha çok görüp duyacağımız bu tarz tasarımlar gün geçtikçe daha fazla tercih edilir olacağa benziyor. Çünkü kullanılan kumaş ve figürler aynı olurken tasarımlar farklılaştırılarak anne ve kızın bir bütün gibi durması sağlanıyor. 
Yaratıcılık her geçen gün arttığı günümüzde her şeyin göz alıcı ve özelleştirilerek sunulması çok cezp edici.
Aşağıda birkaç anne-kız modellerinden de örnekleri sizinle paylaşmak istedik.

 Davetlerin göz kamaştıran anne-kızlarından olmak ve 2013 çocuk abiye modelleri modasının yanı sıra anneleriyle birlikte göz kamaştıran davetliler arasında yer almaları için tasarımcıların çok çaba sarf ettikleri açıkça görülüyor sanırım.

 Bu ve bunun gibi daha birçokörneği bulabileceğiniz gibi bundan sonra kendinizin isteyip beğendiği bir abiyeyi çocuğunuz içinde yaptırabileceğinizi gözler önüne seriyor sanırım…

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
hale yıldız @ece 1 yıl önce

bana sorarsan 20 sıradakını alll

Misafir Avatar
ece 1 yıl önce

harika en yakın zaman da bir tane aralarından alıcam

Misafir Avatar
merve gök 2 yıl önce

çok güzel elbiseler bende isterdim ama paramız yok ve babam bana izin vermez ben sıfır kolu tek kolu ve açık şeylere izin vermez

Misafir Avatar
mihriban 2 yıl önce

kırmızı olan daha güzel değilmi arkadaşlar

Misafir Avatar
ramazan 2 yıl önce

irenç

Misafir Avatar
gülbahar 2 yıl önce

çoooooooooooooooooooooooooook güzel ama bunlar minikler sayfası bunlar bana olmazzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz kiiiiiiiii süperler ama çok beğendim kız kardeşim olsaydı ona alırdım ama erkek kardeşim var benim ne yazıki yani bu siteye teşekür ederim

Misafir Avatar
abdullah efe @dilara eskioğlu 2 yıl önce

eyer gerçekten doğruysa arkadaşlarına yalancı çıkıyorsan sana bitane güzel çocuk abiyesi yollarım

Misafir Avatar
hafize @dilek aslan 2 yıl önce

bunların hepsi birbirinden güzel