2013 Büyük Beden Elbise Modelleri

Elbise, bayanların her mevsim tercih ettiği, kullanımı kolay kıyafetler arasındadır. Ünlü giyim markaları artık büyük beden elbiseler de tasarlamaya başladılar.

2013 Büyük Beden Elbise Modelleri

Dilek Hanif, Adil Işık, Asos, Igigi bu markaların başında gelmektedir ve oldukça kaliteli şık elbise modellerine sahiptirler. LC Waikiki’de ise daha çok günlük olarak kullanılabilecek büyük beden elbiseler bulmak mümkündür.

2013 Büyük beden elbise modellerinde etek boyları çeşitlilik göstermektedir. Diz altı, diz üstü ya da bilekte büyük beden elbiseler bulmak mümkündür. Sıfır yaka, belden bollaşan düz sade elbiseler oldukça zarif durmaktadır. 2013 Büyük Beden Elbise Modelleri renk, model ve kumaş olarak çeşitlilik göstermektedir. Bazı markalar büyük bedende siyah, lacivert ve kahve tonlarını ağırlıklı olarak kullansalar da bazı markalar renk konusunda daha cesur davranmışlardır. Asos’un sarı, kırmızı ve yeşil renkli şık elbiseleri bu cesaretin bir göstergesidir. Büyük beden elbise modelleri genelde bol kesimli tasarlanmaktadır. Ancak bazı özel kumaşlar kullanılarak bu gelenek bozulmuştur. Çift renk ve nakış işlemeli kalem etek elbise modelleri büyük beden elbiselerde oldukça asil durmaktadır. 2013 Büyük beden elbise modellerinde dekolte sevenler için oldukça şık modeller de tasarlanmıştır. Bu elbiselerde kısa kol, yarım kol ve uzun kol seçenekleri mevcuttur.  2013 Büyük beden elbise modellerinde yaz ayları için penye ve pamuklu kumaşlar tercih edilmiş, kış ayları için ise daha çok triko ve yünlü kumaşlar kullanılmıştır. Geometrik desenler büyük beden elbiselerde dikkat çeken bir hava yaratmaktadır.

 Büyük çiçek motifli, renkli elbiseler de günlük kullanım için oldukça idealdir. Ünlü markaların büyük beden elbise kreasyonları her geçen yıl zenginleşmektedir. Zenginleşen bu kreasyonlar bayanlara daha fazla seçenek sunmaktadır. karakter kaldı.
Yorum Gönder

2 YORUM

 • Misafir Avatar

  özge öztürk

  3 yıl önce

    (0)  Cevapla

  meraba ben özge şu kilolular içinde elbise modellleri yapmişsınız tebrikler hiç biyerde elbise bulamıyıoruz ustumuze denemeden diktirmek zorunda kalıyoruz ve yakışırmı diye endisesi yaşıyoruz

 • Misafir Avatar

  nebahat temel atma

  1 yıl önce

    (0)  Cevapla

  Çok güzel

Copyright © 2016

Copyright © by BizKadinlar.Com

foto galeri

 • Kısa Saç Modelleri 2016
 • 2016 İstikbal Oturma Grupları Modelleri

iletişim

 • Sitemizde herhangi bir ürünün satışı yoktur. Reklam için mail : admin@bizkadinlar.com