2013 Adidas Bayan Ayakkabı Modelleri

Kaliteli ve şık spor ayakkabı modelleriyle ön plana çıkan markaların başında gelen Adidas 2013 yılı yeni modellerini piyasaya çıkardı.

2013 Adidas Bayan Ayakkabı Modelleri

 Adisas spor ayakkabıları kullanım alanlarına göre sınıflara ayırıyor. Böylece istediğiniz özellikteki apor ayyakabı modelini bulmak kolaylaşıyor. 2013 Adidas Bayan Ayakkabı Modelleri yine kullanım alanlarına göre; koşu, yürüyüş, günlük ve salon olmak üzere sınıflandırılmış.

 Ayakkabıların tabanı ve iç özellikleri kullanım alanlarına göre değişiyor. Bu nedenle spor ayakkabınızı seçerken özen göstermelisiniz. Ayyakabıların tasarımları, ağırlıkları ve yapımlarında kullanılan malzemeler farklılık göstermektedir. Yürüyüş ayyakkabılarılarının topuk bölgesinde yastıklama olmalıdır çünkü yere ilk topuk temas eder. Ayrıca parmak kutusu geniş olmalı ve ayağınız ayakkabıya tam oturmalı. Bunun yanı sıra esnek ve rahat olmalıdır. Spor ayakkabınız hafif ve nefes alan özellikte olursa daha rahat edersiniz. 2013 Adidas Bayan Ayakkabı Modellerinde bu özellikler ön planda tutulmuştur. Koşu ayyakbılarında ise kavrama çok önemlidir. Ayak tipine göre farklı koşu ayakkabıları tasarlanmıştır. Denge ve hareket kontrolü önemlidir. Koşu ayakkabılarında yüksek esneklik olmalıdır. 2013 Adidas Bayan Ayakkabı Modellerinde günlük modeller de oldukça iddialı görünüyor. Yumuşak, yuvarlak hatlı ayakkabılarda zevkinize göre farklı modeller bulmanız münkündür. Bu modellerde pembe, yeşil, mavi, beyaz ve pek çok renge rastlıyoruz. Rahatlık ve şıklığın hakim olduğu modeller bu yıl da bayanların oldukça ilgisini geçeceğe benziyor. Klasik Adidas modelleri de popülerliğini korumaya devam ediyor.

 Adidasın yeni tasarımları içinde kort sporları, kış sporları, saha sporları, doğa sporları ve salon sporları için farklı taban ve özelliklerde pek çok model bulmak mümkündür. 2013 Adidas Bayan Ayakkabı Modelleri yeni tasarımları ve canlı renkleriyle rahatlığından ve şıklığından ödün vermeyen bayanları bekliyor.

karakter kaldı.
Yorum Gönder

Copyright © 2016

Copyright © by BizKadinlar.Com

foto galeri

  • Kısa Saç Modelleri 2016
  • 2016 İstikbal Oturma Grupları Modelleri

iletişim

  • Sitemizde herhangi bir ürünün satışı yoktur. Reklam için mail : admin@bizkadinlar.com