İlişkiden kaç gün sonra hamilelik belli olur?

En stresli anlara hoş geldiniz. Bebek planlayan her aile, ilişkiye girdikten sonra hemen sonuç almak ister. Yaklaşık 1 ayda sonuçlanan bu süreç bir an önce netliğe kavuşsun ve olumlu sonuç alınsın diye dualar edinir.

İlişkiden kaç gün sonra hamilelik belli olur?
 Peki, ilişkiden kaç gün sonra hamilelik belli olur? Aslında bunun gerçek yanıtı, kadının regl tarihini beklemektir. Buda ortalama 15 ile 20 arasına denk gelir. Tüm uzmanlar en doğru hamilelik belirtisi için mutlak regl tarihini beklemek olduğunu dile getiriyorlar. Daha önceden yapıla testler çoğu zaman yanlış çıkmakta ve anne adayını yanlış bilgilendirmektedir. Birçok kadın hamile olduğu halde yapılan erken testler yüzünden olmadığını düşünür ve sosyal hayatına devam eder. Bu da çoğu zaman istenmeyen durumlara yol açabilir ve bebeğin hayatını tehlikeye atabilir.

 Sizler eğer planlı bir gebelik döneminden geçiyor iseniz, olabildiğince sabırlı olun ve o günün gelmesini bekleyin. Göreceksiniz ki yeni bir gün size umut dolu bir haber 
Le gelecek ve sizde bu dünyanın en kutsal görevini yaşamaya bir gün hak kazanacaksınız. Siz olabildiğince stres yapmadan ve günlük aktivitelerinizi devam ederek çok takıntı haline getirmeden yaşantınıza devam ettirin. 

 Her dakika hamile miyim? Acaba diye düşünmek sizi yoracak ve psikolojik olarak çöküntüye uğratacaktır. Unutmayın ki, ilk aydan hamile kalma şansı nerede ise sıfıra yakındır. Ortalama hamile zamanı 1 yıl olarak belirlenmiş ve her tedavi bebek çalışmalarına başladıktan 1 yıl sonra yapılabilmektedir. Sizlerde acele etmeden hayırlı bir zaman dilimini bekleyin ve en doğru zaman için dua edin. Regl tarihiniz geçtikten sonra testinizi yaptırın ve kesin sonucu o zaman öğrenerek rahat bir nefes alın.
 karakter kaldı.
Yorum Gönder

Copyright © 2016

Copyright © by BizKadinlar.Com

foto galeri

  • Kısa Saç Modelleri 2016
  • 2016 İstikbal Oturma Grupları Modelleri

iletişim

  • Sitemizde herhangi bir ürünün satışı yoktur. Reklam için mail : admin@bizkadinlar.com