Çin takvimi 2013

Bizkadınlar'ın evlendikten bir süre sonra çocuğu olmasını ister. En önemlisi çocuğunun sağlıklı olmasıdır ama her kadının sağlıklı bir çocuktan sonra gönlünden geçtiği bir cinsiyet vardır. Bir çok kadınımız da yüzyıllardır kullanılan çin takvimi denilen takvime uyar. Bazen bu takvim doğru çıkar, bazen çıkmaz. Ama bu takvime hep güveniriz. Bizde sizler için Çin takvimi 2013 hakkında araştırmalar yaptık.

Çin takvimi 2013
 Çin’de yaklaşık 700 yıl önce ortaya çıkan Çin takvimi, günümüzde çok ilgi gören bir cinsiyet belirleme takvimi olarak adlandırılır. Birçok annenin doğmuş olan çocukları için takvimdeki tarihleri karşılaştırdıklarında şaşırtıcı bir biçimde doğru tahmin ettiğini söylüyorlar.

 Hal böyle olunca Çin takvimine olan ilgi hiç bitmiyor. Çin takvimi 2013'de yine bu yıl hamile kalmayı hedefleyen bayanlara bir yol gösterici olacağa benziyor.
Yüzde 98 doğruluk payı olduğuna inanılan Çin takvimi için yapmanız gereken çok basit. çin takvimi 2013'ü uygulayabilmek için, annenin hamile kaldığı yaşı ile hamile kaldığı ayı tespit edip oluşturulan bir tablodan karşılaştırma yapılıyor. Her ayın bir cinsiyeti temsil ettiği çin takvimi 2013 bu yılda çok hit alacağa benziyor.
çin takvimi 2013'ü incelerken dikkat etmeniz gereken bir konuda, adet tarihini değil, ilişkiye girdiğiniz ayı hesaplayıp tabloya bakmanız. Bir başka kıstası da doğum gününüzü ay bazında değil yıl bazında hesaplıyor. Yani siz örneğin 28 yaşına girip 29 undan gün aldıysanız Çin takvimi sizi 29 gibi hesaplıyor.
çin takvimi 2013'e umut bağlayıp, tamamen ona göre hareket etmek olmaz. Bunu deneme amaçlı yaparak, dilediğinizin olmasını isteyebilirsiniz. Ama unutulmalı ki bu ve bunun gibi cinsiyet belirleme çalışmaları sadece bir denemeden farklı bir şey değil. Umudunuzu tamamen bun bağlayıp sonucu beklemeniz yanlış olur.

 Birçok kadın forumlarında daha şimdiden çin takvimi 2013 planlamaları konuşulup tartışılmaya başlandı bile. Umarız herkes gönlünden geçen bir evlada sahip olur. İşin özü ne olursa olsun hayırlı bir evlat olmasını dilemek ve çocuklarımızın keyfini çıkarmak. Sizde bu yıl hamile kalmayı planlıyorsanız hem eğlence amaçlı hem de Nasrettin hocanın dediği gibi ya tutarsa deyip deneyin. Umudunuz bol istekleriniz gerçek olsun.

karakter kaldı.
Yorum Gönder

21 YORUM

 • Misafir Avatar

  Aliihsan

  3 yıl önce

    (0)  Cevapla

  ne biçim bir orantı yahu

 • Misafir Avatar

  leyla kaplan

  3 yıl önce

    (0)  Cevapla

  ben 1979 doğumluyum 2tane kızım var 2013 hamile kalmayı düşünüyorum erkek olması için hangi ayda hamile kalmam lazım.

 • Misafir Avatar

  enamel

  3 yıl önce

    (0)  Cevapla

  06,12,1982 doğumluyum hangi yaşa bakmalıyım ?

 • Misafir Avatar

  meltem

  3 yıl önce

    (0)  Cevapla

  ben 6 eylul 1983 doğumluyum hangı ay hamıle kalırsam kızım olur

 • Misafir Avatar

  Seda ercan

  3 yıl önce

    (0)  Cevapla

  ben 1978 doğumluyum 3 tane kızım var 2013 hamile kalmayı düşünüyorum erkek olması için hangi ayda hamile kalmam lazım.

 • Misafir Avatar

  NEZAHATT KARADENİZ

  3 yıl önce

    (0)  Cevapla

  mayıs ayında hamıle kalırsanız erkek çöcuğu ölur umudunuz böl dilekleriniz gercek ölsun....

 • Misafir Avatar

  müzeyyen karayılmaz

  3 yıl önce

    (0)  Cevapla

  ben 26 yaşındayım haziran ayında hamile kalırsam çocuğumun cinsiyeti ne olur?

 • Misafir Avatar

  rica erol

  3 yıl önce

    (0)  Cevapla

  ben yeni hamileyim bir oglum ve bir kizim var kizimda hamileyken cin takvimine baktim erkek olacagini söyledi ama kiz oldu kisacasi inanmiyorum rabbim ne derse o olur rabbim hepinizin gönlune göre versin

Copyright © 2016

Copyright © by BizKadinlar.Com

foto galeri

 • Kısa Saç Modelleri 2016
 • 2016 İstikbal Oturma Grupları Modelleri

iletişim

 • Sitemizde herhangi bir ürünün satışı yoktur. Reklam için mail : admin@bizkadinlar.com