Çin takvimi 2013
 Çin’de yaklaşık 700 yıl önce ortaya çıkan Çin takvimi, günümüzde çok ilgi gören bir cinsiyet belirleme takvimi olarak adlandırılır. Birçok annenin doğmuş olan çocukları için takvimdeki tarihleri karşılaştırdıklarında şaşırtıcı bir biçimde doğru tahmin ettiğini söylüyorlar.

 Hal böyle olunca Çin takvimine olan ilgi hiç bitmiyor. Çin takvimi 2013'de yine bu yıl hamile kalmayı hedefleyen bayanlara bir yol gösterici olacağa benziyor.
Yüzde 98 doğruluk payı olduğuna inanılan Çin takvimi için yapmanız gereken çok basit. çin takvimi 2013'ü uygulayabilmek için, annenin hamile kaldığı yaşı ile hamile kaldığı ayı tespit edip oluşturulan bir tablodan karşılaştırma yapılıyor. Her ayın bir cinsiyeti temsil ettiği çin takvimi 2013 bu yılda çok hit alacağa benziyor.
çin takvimi 2013'ü incelerken dikkat etmeniz gereken bir konuda, adet tarihini değil, ilişkiye girdiğiniz ayı hesaplayıp tabloya bakmanız. Bir başka kıstası da doğum gününüzü ay bazında değil yıl bazında hesaplıyor. Yani siz örneğin 28 yaşına girip 29 undan gün aldıysanız Çin takvimi sizi 29 gibi hesaplıyor.
çin takvimi 2013'e umut bağlayıp, tamamen ona göre hareket etmek olmaz. Bunu deneme amaçlı yaparak, dilediğinizin olmasını isteyebilirsiniz. Ama unutulmalı ki bu ve bunun gibi cinsiyet belirleme çalışmaları sadece bir denemeden farklı bir şey değil. Umudunuzu tamamen bun bağlayıp sonucu beklemeniz yanlış olur.

 Birçok kadın forumlarında daha şimdiden çin takvimi 2013 planlamaları konuşulup tartışılmaya başlandı bile. Umarız herkes gönlünden geçen bir evlada sahip olur. İşin özü ne olursa olsun hayırlı bir evlat olmasını dilemek ve çocuklarımızın keyfini çıkarmak. Sizde bu yıl hamile kalmayı planlıyorsanız hem eğlence amaçlı hem de Nasrettin hocanın dediği gibi ya tutarsa deyip deneyin. Umudunuz bol istekleriniz gerçek olsun.
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
NIKA 2 yıl önce

merhaba ban 19/07/1982 doqumluyum son adatim 14/11.2013 oldu bu ay adat olmadim hamilayim bebeyimin cinsiyyatini,yumurtlama tarixi na zaman olmush ,kasimdami,araliqdami hamila qaldim erkek cocuq istiyorum yardimci olursaniz sevinirim.cavabiniza gore tashekkurler

Misafir Avatar
semsi gul @selda horuz 2 yıl önce

1989 05 16 doqumluyum eylilde hamile qaldim erkekmi qizmi

Misafir Avatar
Gozel Pasha 2 yıl önce

08.04.1993 dogumluyum erkek bebek hangi aya denk geliyo acaba?

Misafir Avatar
selda horuz 2 yıl önce

ben 22 11 1983 dogumluyum kizmi olacak erkekmi acaba??? son adet gunum21 subat..

Misafir Avatar
zülal 2 yıl önce

03.04.1986 dogumluyum. ocak ayinda hamile kaldim. bebegimin cinsiyeti?

Misafir Avatar
sinem @ebru 2 yıl önce

erkek

Misafir Avatar
nartea lilia 2 yıl önce

merhaba ben 13 07 1987 doğumluyum hangi ayda hamile kalırsam kız olur?

Misafir Avatar
Mr 2 yıl önce

1977dugumliyim hangi aylarda hamile kalsam cevlarsa niz sevinirim