Bebek Cinsiyet Belirleme

Eski tarihlerden beri çoğu zaman sorun haline gelen bebek cinsiyetleri, çoğu zaman kadınların üzerine atılan bir kara leke gibi durmuş.

Bebek Cinsiyet Belirleme

 Özellikle art arda kız çocuk doğuran kadınların dışlandığı ve kocaları tarafından lanetli olarak algılandıkları düşünülse de, aslındacinsiyeti belirleyen kişinin erkek olduğu çok daha sonlalaranlaşılmıştıroysaki günümüzde hala bilinçsiz olarak kadını suçlayıp ve sanki kadının elinde olan bir durum gibi davranan birçok aile mevcuttur.

Herkesin hayalinde az çok bir cinsiyet yer alır. Genellikle kızı olan erkek, erkek çocuğu olan ise kız çocuk istemesi kadar doğru bir hareketyoktur. oysa bu durum tamamen Yüceyaradanın bileceği bir durumdur. Her ne kadar son yıllarda yapılan bazı işlemler ile cinsiyetbelirlenebiliyor gibi haberler çıksada henüz tam olarak net sonuç vermemektedir.

Bebek cinsiyet belirleme için yapabileceğiniz hiçbir yol yoktur. Ortalama 4 aylık iken açıklanan cinsiyetsonuçları çoğu zaman kadınları güldürürken, çoğu zamanda mutsuzluk verebiliyor. Her bebeğin kaderine ve şansına inanılmalı ve dünyaya gelmesinde bir fayda vardır diye bakılmalıdır. Her ne kadar eski karı koca âdeti dedikleri bazı dümenler bulunsa da, hiçbir şey cinsiyet belirleme için bir yöntem olamaz.

Her ne kadar tıp dünyası buna bir çözüm buldu ve tüp bebek yöntemi ile cinsiyet belirlenebiliyor diye söylense de bu henüz bizim ülkemizde onaylanan bir durum değil. Genel olarak tüm dünya tarafından yasak olunan bu işlem kolay kolay hayata geçilecek gibi durmuyor. Sizlerde evlat sahibi olmayı düşündüğünüzde cinsiyeti aklınıza takılacak en son soru olmalı. Önce sağlıklı ve başarılı bir doğum ile kucağınız almanız ilk isteyeceğiniz şey olmalıdır. Önce sağlıklı bir bebek daha sonra cinsiyetinin önemi.


karakter kaldı.
Yorum Gönder

Copyright © 2016

Copyright © by BizKadinlar.Com

foto galeri

  • Kısa Saç Modelleri 2016
  • 2016 İstikbal Oturma Grupları Modelleri

iletişim

  • Sitemizde herhangi bir ürünün satışı yoktur. Reklam için mail : admin@bizkadinlar.com