Sudan etkilenmeyen parke

Islak zeminler için fayansa rakip olan sudan etkilenmeyen parke modelleri ve renkleri ile oldukça şık ve güzel ortamlar yaratmaya aday. Parke denince akla gelen ilk şey suyun parke ile teması sonrasında parkenin şişip kabarmasıdır.

Sudan etkilenmeyen parke

 Her geçen gün kendini yenileyen ve piyasaya farklı parke çeşitleri sunan firmalar bu sorunu ortadan kaldırmayı başardı. Sudan etkilenmeyen parke yüzde yüz su geçirmeme ve de nem çekmeme özelliği ile sizlere yıllar boyu konfor ve kullanım rahatlığını sunar. Suya ve neme dayanıklı olan bu parkeleri odalarınız dışında mutfağınızda, banyonuzda, kapalı balkonlarınız da hatta bodrumunuz da bile gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. 


 Seramiğin soğuğu çektiğini düşünürsek küçük çocuklarımızın sıkça bulunduğu mutfaklarda parkenin çocuklarınıza da yarar sağlayacağını söyleyebiliriz. Oldukça şık çeşitleri ve farklı renkleri bulunan su geçirmez parke modellerinden birini seçerek evinize ayrı bir güzellik katabilirsiniz. Suya dayanıklı parke uygulaması ve temizliği de oldukça kolaydır. Ev hanımlarının temizlerken oldukça zorlandığı şeylerden biride fayansların köşelerindeki beyaz kısımlarıdır. Evinizin her köşesini sudan etkilenmeyen parke ile döşemeniz sizi bu zorlu temizlikten de kurtaracaktır. Sudan etkilenmeyen parke aynı zamanda klasik parkelere oranla sesi daha fazla emer. Terlik veya ayakkabı topuğunun yürürken çıkaracağı sese karşı tok ve akustik bir efekt vererek sesin az çıkmasını sağlar. Sudan etkilenmeyen parke ev dışında da birçok yerde kullanılabilir. 

 Mağazalarda, spor salonlarında, otellerde, ofislerde ve de restoranlarda kullanılabilecek en doğru ve estetik yer döşemesi olacaktır. İş yerinize şık bir görüntü yaratırken aynı zamanda su basmaları gibi kötü durumlarda içiniz rahat olacaktır. İster iş yeriniz ister eviniz için düşünün sudan etkilenmeyen parke ile kaplanacak olan alanların şık görüntüsü mekana ayrı bir hava katacaktır.
karakter kaldı.
Yorum Gönder

2 YORUM

 • Misafir Avatar

  ismet gönlübol

  3 yıl önce

    (0)  Cevapla

  daha ayrıntili bigı verırmisınız teşekküler

 • Misafir Avatar

  ayşe yıldırım

  3 yıl önce

    (0)  Cevapla

  sudan etkilenmeyen parke yaptırıcaz koku yapıyomu

Copyright © 2016

Copyright © by BizKadinlar.Com

foto galeri

 • Kısa Saç Modelleri 2016
 • 2016 İstikbal Oturma Grupları Modelleri

iletişim

 • Sitemizde herhangi bir ürünün satışı yoktur. Reklam için mail : admin@bizkadinlar.com