Ev içi dekorasyon modelleri

Bir evi dekore etme fikri bile birçok insana büyük heyecanlar yaşatır. Yeni evlenecek çiftlerin yada evlerini değiştirirken tüm eski eşyalarını geride bırakan insanların sıfırdan bir evi dekore etmesi eğlenceli bir alışveriş sürecinin başlaması anlamına gelmekte.

Ev içi dekorasyon modelleri
İlgili Galeriye Git
 Evinizin dekoruna başlamadan önce dekorasyon dergilerine göz atarak 2013 ev içi dekorasyon modelleri ve yılın trendleri nelerden oluşmuş öğrenebilirsiniz.
 
 Evinizi dekore ederken evin tüm bölümlerinin en ve boy ölçüsünü not edin bu notlar çıkacağınız alışverişlerinizde size oldukça yardımcı olacaktır. 2013 ev içi dekorasyon modelleri içinde seçeceğiniz modelin bire bir aynısını uygulamanızı önermek elbette yanlış bir karar vermenizi sağlar. Eviniz her zaman sizi yansıtır ve sizinde evinizin dekorunda dokunuşlarınız olsun. 2013 ev içi dekorasyon modelleri arasında sizi yansıtan bir model bulup bir kaç ufak değişiklikle kendi tarzınızı katabilirsiniz. 
2013 ev içi dekorasyon modelleri aydınlık ve bir kaç hile ile olduğundan daha büyük ortamlar yaratmakta. Her bireyin zevklerinin farklı olduğunu düşünürsek vereceğimiz ayrıntılarla yola çıkmanızı ve yılın trend renklerinden oluşan eşyalar almanızı sağlayabiliriz. 2013 ev içi dekorasyon modelleri bolca kullanılan kırmızı ve beyaz renk ile mutfaklara renk katmayı amaçlamış. Salon morlar maviler ve kırmızı renkler ile tasarlanan oturma gurupları neşeli alanlar yaratırken mobilyalarda beyaz başta olmak üzere açık renkler ile çalışılarak salonun bütünlüğünü yakalamaya çalışmış.
 
 Genel olarak modern bir ev yaratmak için 2013 ev içi dekorasyon modelleri canlı renklerden korkmadan yarattığı modeller ile evlerinizi modern ve dinamik bir hale sokmayı hedeflemiş. Evinizin her köşesinde bir bütünlük yaratmak içinde fazlaca çaba harcamayın zira klasik olarak koyu renklerde döşediğiniz salonunuza mor renkli bir dinlenme koltuğu koyarak farklı bir hava yaratabilirsiniz. Evinizi dekore ederken iç dünyanızın sesine de kulak verin unutmayın ki en çok zamanınızın geçtiği yer evinizdir.
 

karakter kaldı.
Yorum Gönder

Copyright © 2016

Copyright © by BizKadinlar.Com

foto galeri

  • Kısa Saç Modelleri 2016
  • 2016 İstikbal Oturma Grupları Modelleri

iletişim

  • Sitemizde herhangi bir ürünün satışı yoktur. Reklam için mail : admin@bizkadinlar.com