Çocuk odası alırken en çok bakılan ve araştırılan konulardan biri de gardırop dur. Hem kullanışlı hem ferah hem de çok yer kaplamayan, odayı daraltmayacak ve boğucu göstermeyecek seçimlerde bulunmak önemli bir noktadır.

 Sadece onun kıyafetlerini alacak şekilde 2 ya da 3 kapaklı olması neredeyse bir çocuğun yetişkin olana dek yeteceği gardırop anlamına gelmelidir. 2013 çocuk gardrop modelleri için de çocuk odaları için öyle 4 ya da 5 kapaklı gardroplar biraz daha abartılı olup gerek duyulmamaktadır.

2013 Çocuk gardrop modelleri genellikle tek renkten oluşan ama farklı renk karışımlarını da içinde bulunduran türden üretilmiş ve miniklerin beğenisine sunulmuştur. Erkek çocukları için arabalı dolaplar, gemili dolaplar, örümcek adamlı dolaplar gibi figürlerle süslenmiş gardırop bulmak mümkündür. Kız çocukları için ise barbie bebek şeklinde olandan tutun da ev şeklinde olan gardıroba kadar çocuk gardrop modelleri 2013 arasında bulmak mümkündür.

 Çocukların hayal dünyaları ve sağlıklı birer birey olmaları için onların odalarını dizayn ederken bile çok dikkatli olmalı ve gereğinden fazla abartılmadan olması gerekenler sadece yapılmalıdır. Bu çocukların daha iyi gelişimini sağlayacak ve ruhsal açıdan da fayda sağlayacaktır.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×