2014 Tül Perde Modelleri

Her sezon değişik tasarımlar ve kumaşlar ile karşımıza çıkan ürünler bu yıl da 2014 tül perde modelleri ile kalpleri kazanacağa benziyor. O kadar yeni ve o kadar güzel tasarımlar var ki evde ki perde ve tülleri yenilemek adeta an meselesi.

2014 Tül Perde Modelleri

 Her sezon değişik tasarımlar ve kumaşlar ile karşımıza çıkan ürünler bu yıl da 2014 tül perde modelleri ile kalpleri kazanacağa benziyor. O kadar yeni ve o kadar güzel tasarımlar var ki evde ki perde ve tülleri yenilemek adeta an meselesi.

2014 tül perde modellerine bakıldığında artık çok pratik ve çok kullanışlı ürünlerin olduğunu fark edeceksiniz. Günümüz de özellikle de çalışan bayanların sayısı arttıkça ev eşyaları da bir o kadar kolay üretilmekte ve fazla emek, fazla iş istemeyen türden eşyalar tercih edilmektedir.

Hem kolay kullanışlı hem de kolay temizlenebilen birçok yeni ürünler ile siz de evlerinizin perdelerini yenileyebilir ve hem pratik hem de daha kullanışlı bir hale getirebilirsiniz.

Tül perde modelleri 2014 tasarımlarında en çok tercih edilen modeller; stor perdeler, organze tüller, katlamalı tül ve perdeler, fon perde ve tüller, zebra perdeler, kadife perdeler gibi birçok ürün bulunmaktadır.

2014-tul-perde-modelleri-1

Her evin şekli ve eşyaları başka olduğundan en güzel yapılacak şey bir perde - tül alınırken evdeki diğer eşyaları dikkate almaktır.

Her evin mutlak bir ihtiyacı olan perde ve tüller, ayrı ayrı olarak kullanılmakla beraber artık tek bir ürün olarak da kullanılmaktadır. Bunun için çeşitli modelleri ve tasarımları ile karşımıza çıkan ürünler bu işin artık ne kadar da kolay olduğunu bir kez daha kanıtlıyor bizlere.

2014-tul-perde-modelleri-2

Her geçen yıl değişik modeller ile tüketicilerinin karşısına çıkan firmalar 2014 tül perde fiyatları ile de büyük beğeni toplamakta ve beğenilmektedir.

2014-tul-perde-modelleri-3

Modanın da sürekli değişmesi ile hem diğer ev eşyaları hem de tüllerde de yapılan değişiklikler artık günümüz de daha modern ve daha şık bir görünüm kazanmıştır.

2014-tul-perde-modelleri-4

2014 tül modelleri arasında en beğenilen ve tercih edilen tüller; organze tüller, sakallı tüller, stor tüller, kendinden desenli motifli tüller, parlak tüllerdir. Genellikle her evin en az bir odasında bu tüllere rastlamakta, olumlu neticeler almaktayız.

2014-tul-perde-modelleri-6

Son günlerin favorisi olan sakallı tüller sadece tül olarak değil stor tüllerle kaplanmış pencerelere fon olarak da kullanılmaktadır. Bu tercihi yapmak tamamen evin ve eşyaların özelliklerine bağlıdır.

2014-tul-perde-modelleri-7

Ayrıca her eve her tül modeli gitmez bunu iyice araştırıp, öğrenip, bil edinip karar vermeli ve sonucun da üzülecek bir karar vermemeye dikkat etmeliyiz. Tül modelleri 2014 koleksiyonun da ki organze tül modellerine bakıldığında genellikle mekanizma üzerine konulmuş olarak karşımıza çıkmakta ve bu şekilde sunumu çok daha modern bir hale gelmektedir.


karakter kaldı.
Yorum Gönder

Copyright © 2016

Copyright © by BizKadinlar.Com

foto galeri

  • Kısa Saç Modelleri 2016
  • 2016 İstikbal Oturma Grupları Modelleri

iletişim

  • Sitemizde herhangi bir ürünün satışı yoktur. Reklam için mail : admin@bizkadinlar.com