Bir ev vestiyersiz düşünülemez. Aslında evin tüm eşyalarının bir yeri vardır ama akşam işten gelince ayakkabı, mont, ceket, çanta gibi gündelik kullanılan eşyaların da asıl yeri vestiyerlerdir. Onlar evin tüm dağınıklığını bir an da toplayacağınız bir bölümdür aslında. Düşünsenize evinizde bir vestiyer yok ve akşam eve gelen eş, çocukların mont, çanta, ayakkabı gibi eşyalarının orada burada durması ne kadar rahatsız edici değimli.

 Bunun için sizlere 2013 vestiyer modellerinden bahsetmek istiyorum. Bu sezonun en moda renkleri ile üretilen vestiyerler lake, metal sunta ve meşe gibi ürünler gibi alt yapı malzemelerinden üretilmekte ve istenilen renk ve desenler ile de yapılabilmektedir. Evinize ilk kez gelen biri için ilk göze çarpacak olan girişteki vestiyer olacaktır, bunun için vestiyerlerin önemi büyüktür.

 2013 vestiyer modellerinin en çok tercih edilenleri; sürgülü kapılı, kapaklı, aynalı, komple aynalı gibi birçok modelidir. Genellikle en az bir kısmında ayna olan vestiyerler çok daha kullanışlıdır.
Eğer evinizde ki vestiyeriniz yenileyecek ya da ilk kez vestiyer yaptıracak iseniz, model için karar vermeden önce biraz gezip araştırmalar yapmalı ve evinize en uygun vestiyer modelleri 2013'ü seçmelisiniz.
 

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
mura solak 5 ay önce

bu vestiyer modelleri hazır fabrikasyon mudur? ölçüleri ve fiyatı nedir? nerden bilgi alabiliriz

Misafir Avatar
seyit 2 yıl önce

http://www.bizkadinlar.com/images/upload/2013_vestiyer_modelleri_19.jpg bu vestiyeri nerde bulabilirim imalatçı ile nasıl irtibata geçebilirim yardımcı olursanız sevinirim iyi günler