2013 Vestiyer modelleri

Genellikle evin girişinde bulunan vestiyerler, evin tasarımına uygun yapılmakta ve geniş bir duvara sahip ise büyük bir vestiyer dar bir alana sahip ise küçük ya da şekle göre köşe vestiyerler yapılmaktadır.

2013 Vestiyer modelleri
 Bir ev vestiyersiz düşünülemez. Aslında evin tüm eşyalarının bir yeri vardır ama akşam işten gelince ayakkabı, mont, ceket, çanta gibi gündelik kullanılan eşyaların da asıl yeri vestiyerlerdir. Onlar evin tüm dağınıklığını bir an da toplayacağınız bir bölümdür aslında. Düşünsenize evinizde bir vestiyer yok ve akşam eve gelen eş, çocukların mont, çanta, ayakkabı gibi eşyalarının orada burada durması ne kadar rahatsız edici değimli.

 Bunun için sizlere 2013 vestiyer modellerinden bahsetmek istiyorum. Bu sezonun en moda renkleri ile üretilen vestiyerler lake, metal sunta ve meşe gibi ürünler gibi alt yapı malzemelerinden üretilmekte ve istenilen renk ve desenler ile de yapılabilmektedir. Evinize ilk kez gelen biri için ilk göze çarpacak olan girişteki vestiyer olacaktır, bunun için vestiyerlerin önemi büyüktür.

 2013 vestiyer modellerinin en çok tercih edilenleri; sürgülü kapılı, kapaklı, aynalı, komple aynalı gibi birçok modelidir. Genellikle en az bir kısmında ayna olan vestiyerler çok daha kullanışlıdır.
Eğer evinizde ki vestiyeriniz yenileyecek ya da ilk kez vestiyer yaptıracak iseniz, model için karar vermeden önce biraz gezip araştırmalar yapmalı ve evinize en uygun vestiyer modelleri 2013'ü seçmelisiniz.
 karakter kaldı.
Yorum Gönder

2 YORUM

 • Misafir Avatar

  seyit

  3 yıl önce

    (0)  Cevapla

  http://www.bizkadinlar.com/images/upload/2013_vestiyer_modelleri_19.jpg bu vestiyeri nerde bulabilirim imalatçı ile nasıl irtibata geçebilirim yardımcı olursanız sevinirim iyi günler

 • Misafir Avatar

  mura solak

  1 yıl önce

    (0)  Cevapla

  bu vestiyer modelleri hazır fabrikasyon mudur? ölçüleri ve fiyatı nedir? nerden bilgi alabiliriz

Copyright © 2016

Copyright © by BizKadinlar.Com

foto galeri

 • Kısa Saç Modelleri 2016
 • 2016 İstikbal Oturma Grupları Modelleri

iletişim

 • Sitemizde herhangi bir ürünün satışı yoktur. Reklam için mail : admin@bizkadinlar.com