2013 tv ünite modelleri

2013 tv ünite modelleri odalarınıza farklı tasarımlar ve çizgilerle hareket kazandırarak, bu yılda geçen yıllarda olduğu gibi evlerinizi güzelleştirmeye aday.

2013 tv ünite modelleri
Yıllar önce cilalı ceviz ağacından yapılan çiçek kakmalı yanlarının da gümüşlük olarak kullanılan tv üniteleri yıllar sonra modern çizgileri ve tarzlarıyla muhteşem bir dönüş yaparak insanların büyük beğenisini kazandı. Özellikle bütün zamanını evlerinde geçiren ev hanımlarının değiştirmeyi en sevdiği eşyaların başında gelir mobilyalar. Sürekli aynı eşyalara bakmanın verdiği sıkıntınızı tv ünitesi alarak geçirebilir aynı zamanda da odanıza şıklık katabilirsiniz. 

 2013 tv ünite modelleri birçok zevke hitap etmekte. Ebatları her odaya göre ayarlanabilen tv üniteleri özellikle küçük odalar için ufak ebatlarda tasarlanarak şıklığından taviz vermeden girdiği her ortamı güzelleştirecek. Odanız ne kadar küçük olursa olsun duvar ölçünüze göre birçok tv ünitesi modeli bulabilirsiniz. 2013 tv ünite modelleri ahşap renklerinin yanı sıra beyaz renge de oldukça geniş yer vermiş. Özellikle büyük salonlar için tasarlanan tv üniteleri fazla raf seçeneği ile aksesuarlarınız için geniş alanlar yaratmakta. Koyu renkli camların kullanıldığı çiçek motifleriyle süslenen dolaplarında ister kitaplarınızı isterseniz ise fazla olan cam eşyalarınızı saklayabilirsiniz.

 Açık olan raflarından birine ailenizin resimlerini dizebilir diğer raflarını ise mumlar ve de şık dekorasyon aksesuarlarıyla doldurabilirsiniz. Klasik mobilyalarla döşenen salonunuz için keskin çizgileri olan ve eskitilmiş mobilya havası verilen koyu renk bir tv ünitesi alarak salonunuzu olduğundan daha modern ve güzel bir havaya sokabilirsiniz. Eğer eğlenceli ev dekorasyonunu seviyorsanız seçeceğiniz sarı, kırmızı veya yeşil renk ile beyazın birleşmesinden oluşan renkli bir tv ünitesi alarak odanızı dahada eğlenceli bir hale sokabilirsiniz. 2013 tv ünite modelleri her zevke hitap eden ve birçok seçenekten oluşan tasarımlarıyla mağazalardaki yerlerini aldılar bile. karakter kaldı.
Yorum Gönder

1 YORUM

Copyright © 2016

Copyright © by BizKadinlar.Com

foto galeri

  • Kısa Saç Modelleri 2016
  • 2016 İstikbal Oturma Grupları Modelleri

iletişim

  • Sitemizde herhangi bir ürünün satışı yoktur. Reklam için mail : admin@bizkadinlar.com