2013 taç perde modelleri

Perdesiz bir ev duvaksız geline benzer de büyüklerimiz. Mahremiyetine çok önem veren bizler için perdenin olmadığı bir ev düşünülemez.

2013 taç perde modelleri
 Aynı zamanda evimizi güzelleştiren perdeler her yıl kendini yenileyen modeller ile karşımıza çıkmakta. Taç perde, sektöründe en yenilikçi ve öncü firmaların başında geliyor.2013 taç perde modelleri birbirinden farklı desen ve kumaşlar ile evlerimizin camlarını süslemek için mağazalardaki yerlerini aldılar. Evimizin mobilyasına, halısına göre perde rengi belirlemek artık oldukça demode. Eşyalarınızın zıttı bir renkte perde yaptırarak çarpıcı ve modern bir hava yaratabilirsiniz. Önemli olan perdenin rengi değildir burada kumaşıdır. Klasik eşyalarla döşenmiş siyah rengin hâkim olduğu bir odada kırmızı renkli kadife fon perdeler ile sade bir tülden oluşan uyuma inanamayacaksınız. 2013 Taç perde modelleri arasında bulunan stor perdeler çift renkler kullanılarak oldukça şık perdeler çıkarmış ortaya. Son yıllarda oldukça talep gören stor perdeler hem çok sade hem de çok şık. 

 2013 Taç perde modelleri tül perdelerde geometrik desen olan daireleri bolca kullanmış. İrili ufaklı dairelerin beyaz tül perdede işlenmesi modern bir görüntüye neden olmuş. Klasik çiçek motiflerinin de çokça kullanıldığı tül perdeler gelin duvakları gibi pencereleriniz den aşağıya doğru süzülecektir. 2013 Taç perde modelleri arasında rustik perdelerde unutulmamış. Korniş yerine takılan borulara geçirilen bu perdeler 2013 yılında çiçek modelleri ile oldukça iddialı. 2013 taç perde modelleri kumaş perdelerde ise saten'in zarafeti yıla damgasını vuracak. Saten kumaş perdelerde morlar, kırmızılar, pembeler gibi canlı renkler ile birleşerek zengin bir görünüm oluşturmuş. Kadınları sevindirecek olan kırışmayan perdelerde 2013 taç perde modelleri arasındaki yerini koruyor.

 Sokaktan bakılınca evimizin iç dekorasyonunu yansıtan tek objenin perdelerimiz olduğunu göz önüne alırsak perdelerimizi yenilemek için uzun yıllar beklememize gerek olmadığını anlarız. 


 
karakter kaldı.
Yorum Gönder

4 YORUM

Copyright © 2016

Copyright © by BizKadinlar.Com

foto galeri

  • Kısa Saç Modelleri 2016
  • 2016 İstikbal Oturma Grupları Modelleri

iletişim

  • Sitemizde herhangi bir ürünün satışı yoktur. Reklam için mail : admin@bizkadinlar.com