2013 Saray halı modelleri

Kaliteli ve bir birinden güzel desenleri ile Saray halı yeni koleksiyonu ile çok beğenilecek. 2013 Saray halı modelleri farklı koleksiyonlar ve bu koleksiyonlar için tasarlanan bir çok halı modeli ile karşımıza çıkıyor.

2013 Saray halı modelleri

 2013 Saray halı modelleri arasında en göze çarpan halı modellerinden biri tek halı üzerinde bir çok farklı desenin parça parça birleşmiş görüntüsü ile oluşan tasarım. Özellikle salonlaırnızı  için düşünebileceğiniz bu halı modeli bir minyatür tablosu gibi hoş bir görüntü vermekte. 2013 Saray halı modelleri bir başka koleksiyonunun içinde bulunan geometrik desenli halılarda büyük beğeni toplayacak. Açık kahve yada gri tonlarının ağırlıklı olduğu bu halı modelleri modern tarzda döşenmiş evlerin yerlerine büyük uyum sağlayacaktır. 


 Birbiri içine geçmiş dairelerin oluşturduğu halı modeli de modern tarzı ile çok hoş durmuş. Klasik desenli halıların oluşturduğu koleksiyonda çok başarılı olmuş. Ortası boş bir çerçeve gibi duran etrafında taçlar ile birleşen minik çiçek desenlerinin oluşturduğu halı ortaya mükemmel bir görüntü çıkarmış. Farklı renk alternatifi de sunulan bu model özellikle klasik mobilyalar ile döşenen evlerde çok güzel duracak.
Kenarları dantel işlemesini andıran halı modeli de klasik halı modelleri arasında gözümüze çarpan halılar arasında. Yine başka bir koleksiyon içinde toplanan kabartma desenli halılarda çoğunluğu çiçek motifleri ile süslenen halılar yer almakta.

 Birbirinden güzel çiçek desenleri kabartmalı halılara canlılık katmış. 2013 Saray halı modelleri arasında bulunan Shaggy halı modelleri ise bir çok alternatif ile karşımıza çıkıyor. Geometrik desenler, büyük çiçek motifleri ve simli modelleri ile Saray halı ismini bir kez daha büyütmüş. Çocuk odaları için tasarlanan halı modelleri ise hello kity modeli ile kız çocuklarını  kalbini çalacak. Erkek çocukları ise sevdikleri kahramanları halılarında görmenin sevincini yaşayacak.

karakter kaldı.
Yorum Gönder

5 YORUM

 • Misafir Avatar

  ata halı

  3 yıl önce

    (0)  Cevapla

  bu sitede çok uygun fiyata yeni model halıları satın alabilirsiniz

 • Misafir Avatar

  coşkun sevil

  3 yıl önce

    (0)  Cevapla

  selam halı modelleri güzel ama fiyatlar el yakıyor allahaşkına yeni ev kuranları düşünün lütfen

 • Misafir Avatar

  nisa

  2 yıl önce

    (0)  Cevapla

  teyzem hiç şey beyenmiyor

 • Misafir Avatar

  SERAP ŞENGÜL

  2 yıl önce

    (0)  Cevapla

  iletişim adresleri varmi

 • Misafir Avatar

  eda karatay

  2 yıl önce

    (0)  Cevapla

  aradığım halıyı buldum sonunda yıllardır arıyorum bana onu gönderin ama size nasıl ulaşabilirim

Copyright © 2016

Copyright © by BizKadinlar.Com

foto galeri

 • Kısa Saç Modelleri 2016
 • 2016 İstikbal Oturma Grupları Modelleri

iletişim

 • Sitemizde herhangi bir ürünün satışı yoktur. Reklam için mail : admin@bizkadinlar.com