Yorucu bir günün ardında en rahat ettiğimiz yerdir oturma gurupları. Günün yorgunluğunu televizyon karşısında ayaklarını koltuğunda uzatarak izleyen insanlar biraz olsun dinlenmiş hissederler kendilerini. İşte bu yüzden görsellik kadar konforunda önemli olduğunu bir kez daha kanıtlamış 2013 merinos koltuk takımları. Hem göze hitap eden hemde oturduğunuzda rahat edebileceğiniz 

 2013 Merinos Koltuk Takımlarını müşterilerin beğenisine sunuldu. Merinos farklı model, renk ve kumaş seçenekleri ile çok güzel oturma gurupları tasarlamış. Deri ve kumaşın birlikte kullanıldığı köşe takımları görsel bir şölene dönüşmüş. Özellikle altın sarısı ile derinin buluşmasından oluşan koltuk takımı çok göz alıcı. 2013 merinos oturma takımları canlı renkler ile evinize ayrı bir hava katacak. Pembe ve eflatun renkli köşe takımları renkleri ile adeta insanı kendine çekiyor. Gri renkli köşe takımlarında kullanılan yastıklarda ki çiçek motifleri de hoş bir detay olarak göze çarpmakta. 2013 Merinos Koltuk Takımlarını köşe takımları dışında farklı tasarımlı takımlar ile bir kez daha bizleri şaşırmakta.
 
 Özellikle farklı modellerden oluşan grupların başında yine altın renginde tasarlanan ege modeli koltuklar gelmekte. Oldukça gösterişli olan bu model girdiği odaya farklı bir hava getirecek. Kol kenarları yuvarlak şekilde tasarlanan bu model farklı renk seçenekleri de sunuyor. Büyük sırt minderlerinde ki çiçek motifleri ege koltuk takımının daha şık olmasına katkıda bulunmuş. Klasik oturma gruplarında da birbirinden şık ve modern bir görüntü ile karşımıza çıkan 2013 Merinos Koltuk Takımlarını sizi kararsızlık içinde bırakacak. Kaliteli kumaş ve sağlam iskeletlerden oluşan 2013 Merinos Koltuk Takımlarını farklı desen ve modelleri ile bu yıl oldukça başarılı bir satış grafiği çizecek.
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×