2013 ev dekorasyon modelleri

Her yeni bir yılla yeni modeller çıkar. Değişen modeller ile bizde bu değişikliklere ayak uydurmaya çalışırız. Yeni bir yılın gelmesi ile 2013 ev dekorasyon modelleri imalatçılar çıkardı ve vitrinlerde yerini almaya başladı bile.

2013 ev dekorasyon modelleri
 Evin içinde yapılacak olan tadilatın birçok insanda korku yaratması oldukça doğaldır. Öyle ya her yer kırılıp dökülecek molozlar kapılarda birikecek çıkan gürültüde cabası olacak. Tadilat bitip yeni bir eve kavuşunca zorlu ve yorucu geçen süreç unutulacak elbette. Sizde evinizde tadilat yapmayı ve yeni bir eve kavuşmayı istiyorsanız işe 2013 ev dekorasyon modelleri arasında seçimler yaparak başlayabilirsiniz. 

 Sizinde zevkinizi yansıtmasına dikkat ederek ev dekorasyon modelleri arasından yapacağınız tercihler ile evinizi baştan yaratıp modanın da takipçisi olacaksınız. 2013 ev dekorasyon modelleri genelde açık renklerden oluşmakta. Bu yıl koyu ahşap renkli kapıların yerini açık renkli kapıların aldığını görüyoruz. Kapılarınızı seçerken koyu renklerden kaçmanızı öneririz. Duvarların eğlenceli bir hal alacağı ise kesin. Duvar boyalarında canlı renkler oldukça popüler. 

 Odaların tüm duvarlarının da tek renkten olması devride kapandı çoktan. Duvarın sadece bir cephesinin farklı bir renge boyanması çok moda olmakla beraber, aynı zamanda odalarınızı olduğunda geniş gösterecektir. Evinizin tavanına da yaptıracağınız asma tavanın çiçek yada geometrik desenlerden oluşmasına dikkat edin zira 2013 ev dekorasyon modelleri geometrik desenlerden oluşan asma tavanlardan oluşmakta. Yer döşemeniz için ise açık renkli ahşap parkeleri tercih etmelisiniz. Koyu renklerdeki parkelerde bu yıl hâkimiyetini yitirip yerini açık renkli parkelere bıraktı. 2013 ev dekorasyon modelleri mutfaklara da canlı renkleri sokarak neşeli bir mutfak yaratmayı hedeflemiş. 

 Özellikle kırmızı renkli mutfak dolapları bu yılda geçen yıl olduğu gibi öne çıkmış. 2013 ev dekorasyon modelleri banyolarda da modernliği ön plana almış. Özellikle banyolardaki lavabolar geometrik şekillerde tasarlanarak modern banyolar yaratılmış. Tüm bu bilgiler ışığında evinizin dekorasyonunu yaparken kendi zevklerinizi de göz önünde bulundurup yeni bir ev yaratabilirsiniz.
 


karakter kaldı.
Yorum Gönder

6 YORUM

 • Misafir Avatar

  yusuf

  3 yıl önce

    (0)  Cevapla

  sizin bu modelerininiz ançak parası olana güzel fakire göre birşey yok malesef

 • Misafir Avatar

  CEREN AĞCA

  3 yıl önce

    (0)  Cevapla

  parasi olan alir ancak olmayan da bakar

 • Misafir Avatar

  sinem kobal

  3 yıl önce

    (0)  Cevapla

  cok guzel hepsi cok begendim

 • Misafir Avatar

  ayşe keskin

  3 yıl önce

    (0)  Cevapla

  harika modeller insanın baktıkça bakası geliyo allah herkese nasip etsin bide modeller altına ortalama mailiyeti yazılmış olsa düşünenler için süper olacak zaten muhteşem modeller

 • Misafir Avatar

  aylin aşık

  3 yıl önce

    (0)  Cevapla

  ben çok beğendim.hatta birkaç modli evi,me tasarlamayı düşündüm bile

 • Misafir Avatar

  hamide lale

  3 yıl önce

    (0)  Cevapla

  çok güzel bir ev modeli

Copyright © 2016

Copyright © by BizKadinlar.Com

foto galeri

 • Kısa Saç Modelleri 2016
 • 2016 İstikbal Oturma Grupları Modelleri

iletişim

 • Sitemizde herhangi bir ürünün satışı yoktur. Reklam için mail : admin@bizkadinlar.com