Yüz güzelliği için

Yüz güzelliği için cildinize fayda sağlayacak bazı gıdalar vardır. Bu gıdalar hem cildinize iyi gelir hemde güzelliğinize güzellik katar.

Yüz güzelliği için

 Yüz Güzelliğimiz İçin Faydalı Gıdalar
Herkes parıltılı gözlere sahip olmak ister, patates burada yardımımıza yetişiyor. Patates karoten bakımından çok zengindir. Bu nedenle gözlerinizi doğal güneş gözlüğü olarak koruyacaktır ve UV ışınlarının zararının engellenmesinde büyük bir rol oynar. Ayrıca patatesin içinde bulunan, lutein sayesinde yaşlanmanın etkileride azalacaktır.

Yüzünüzdeki çizgilerin kaybolmasında nar suyunun önemli bir yeri vardır. Doğal oksidan içeren mucizevi nar suyu günlük tüketilmesi durumunda sadece yüzünüzde değil bütün vücudunuzda değişikliklere neden olacaktır.

Yüzünüzdeki çizgilerden kurtulmak istiyorsanız bir başka çarede muz. İlk önce muzu küçük bir parçaya ayırıp ezdikten sonra yüzünüze sürün. 20 dakika bekletin ve ılık suyla temizleyip ardından şok etkisi yapacak kadar soğuk su ile yıkayın. Hoş bir kokunun yanı sıra gözenekleriniz de sıkılaşacaktır.

Önemli bir anti-aging savaşcısı olan Bruschetta'yı afiyetle tüketebilirsiniz. Bu tür yiyecekler kolejen kaybını %36 oranında azaltırlar. Ayrıca domates ve zeytinyağı ile fırınlanmış bu tür hemen hemen bütün başlangıçlar birer anti-aging savaşcısı olarak kabul edilir.


karakter kaldı.
Yorum Gönder

4 YORUM

 • Misafir Avatar

  Sude

  3 yıl önce

    (0)  Cevapla

  benim sivilce ve siyah noktadan kurtulmam gerek onun için ne önerirsiniz bana .. ve gözenekler var gözeneklerimi sıkılaştırmakak için ne yapabilirim. .d

 • Misafir Avatar

  dilay gökçen kodaş

  3 yıl önce

    (0)  Cevapla

  ben genellikle cildim için yağ kullanıyorum. cildimi yumuşatıyor. aynı zamanda saçlarım içinde yağ kullanıyorum hem canlı gösteriyor hemde uzatıyor. cilt için ben daha hiç kullanmadım ama sirke iyi geliyormuş. sivilceleri engelliyormuş. ama bence sirkeyi sürdükten sonra banyoya girin yoksa sirke çok pis kokar:))))))))))

 • Misafir Avatar

  boşver

  3 yıl önce

    (0)  Cevapla

  denemek istiyorum ama güvenemiyorum ?

 • Misafir Avatar

  ÖZGE UYSAL İZNİK

  3 yıl önce

    (0)  Cevapla

  sayfaniz güzel ama biraz daha yardimci olursaniz sevinirim.....

Copyright © 2016

Copyright © by BizKadinlar.Com

foto galeri

 • Kısa Saç Modelleri 2016
 • 2016 İstikbal Oturma Grupları Modelleri

iletişim

 • Sitemizde herhangi bir ürünün satışı yoktur. Reklam için mail : admin@bizkadinlar.com