Yorgun gözlere ne iyi gelir?

Sürekli ekran başında çalışıyorsunuz ve bilgisayara bakmaktan gözleriniz mi yoruldu? İş temposu ve yorgunluktan kaynaklanan gözaltı morluklarına en etkili çözün : Çay !

Yorgun gözlere ne iyi gelir?
 Yorgunluk, uykusuzluk, stres  ya da eğlenceyi fazla kaçırmaktan kaynaklanan gözaltı morluklarınızla nasıl başa çıkacağınızı bilemiyor musunuz? İşte size çözümü!

 İki poşey çayı kaynatın. Bu tarifte siyah çay ve papatya çayı kullanırsanız daha faydalı olur çünkü bu çaylar yoğun miktarda kafein içeriyor ve cilt yatıştırıcı özelliğe sahipler. Çayları kaynattıktan sonra 10 dakika soğuması için buzlukta bekletin. Çay torbaları soğuduktan sonra şiş gözlerinize hafifçe bastırın.  Rahat bir koltuğa ya da yatağınıza uzanın gözlerinizin üzerine çay torbalarını koyup bir süre bu şekilde yatın ve gevşeyin.  Yarım saat sonra farkı göreceksiniz. Eğer poşet çayınız yoksa soğumuş çaya pamuk batırarak da aynı uygulamayı yapabilirsiniz. Çay maskesinden sonra  gözaltlarınıza E vitamini sürmenizi tavsiye ederiz. Böylece hem morluk ve şişliklerden hem de kırışıklıklardan kurtulmuş olacaksınız. 
karakter kaldı.
Yorum Gönder

Copyright © 2016

Copyright © by BizKadinlar.Com

foto galeri

  • Kısa Saç Modelleri 2016
  • 2016 İstikbal Oturma Grupları Modelleri

iletişim

  • Sitemizde herhangi bir ürünün satışı yoktur. Reklam için mail : admin@bizkadinlar.com