Saç dökülmesine maske

Kadın erkek fark etmeden hayatının bazı dönemlerinde mutlaka saç dökülmesi ile karşı karşıya kalmış birçok insan bulunmaktadır.

Saç dökülmesine maske
 Saç dökülmesi çeşitli nedenlerden olabilir örneğin; kansızlık, demir eksikliği, çeşitli tiroit bezi rahatsızlıkları gibi birçok içsel hastalıklardan kaynaklı da olabilir ya da aşırı stres, üzüntü, kaygı, bakımsızlık gibi de dışsal sebeplerden dolayı dökülebilir.

 Saç dökülmesine maskeler çok iyi gelmekte ve kişinin kendine en uygun maskesi bulması ile bu sorun birkaç kullanımdan sonra ortadan kalkmaktadır. Eğer içsel bir rahatsızlık yüzünden saçlarınız dökülüyor ise zaten gerekli ilaçları doktorunuz size sunacaktır. Fakat ruhsal sıkıntılardan dolayı dökülüyor ise dışarıdan yapıp uygulayacağınız birçok saç dökülmesine maske tarifleri ile bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz.

 Eğer saçlarınız çabuk yağlanıyor ise daha farklı maskeler, kepekli ise farklı, kuru saç tipine sahip iseniz de daha farklı bakımlar yapmanız gerekmektedir. Saç dökülmesine maske tarifi vermek gerekir ise her saç tipine uygun, kekresin kullanabileceği bir tarif olan şu karışımı hatırlatmakta yarar olacaktır.

 1 adet yumurta sarısı, 1 tatlı kaşığı badem yağı, 1 tatlı kaşığı susam yağı, 1 tatlı kaşığı kayısı çekirdeği yağı ve 1 tatlı kaşığı hakiki zeytinyağı bir kapta iyice karıştıktan sonra saç diplerine ve uçlarına iyice sürülmelidir. Saçlar bu maske sarılmış bir hal de ile en az 1 saat bekletilmeli ve bol ılık su ile yıkanmalıdır.
 
karakter kaldı.
Yorum Gönder

Copyright © 2016

Copyright © by BizKadinlar.Com

foto galeri

  • Kısa Saç Modelleri 2016
  • 2016 İstikbal Oturma Grupları Modelleri

iletişim

  • Sitemizde herhangi bir ürünün satışı yoktur. Reklam için mail : admin@bizkadinlar.com