Saç bakımı nasıl olmalı

Her kadın saç bakımı yapar. Peki doğru saç bakımı nasıl olmalı hiç düşündünüz mü? Belkide sizin yaptığınız saç bakımı tamamen yanlış. Bizkadınlar sizin için araştırdık. Saç Bakımı Nasıl olmalı

Saç bakımı nasıl olmalı

 Kadınkar için saçlar çok önemlidir. Gündelik hayatın getirilerinden de fazlasıyla etkilenir. Stres, saç dökülmelerinin birincil nedenleri arasındadır.


Öncelikle saç bakımında en önemli adım, doğru şampuan ve saç kremi seçimidir. Saç kremi, saçın sadece uç kısımlarına uygulanmalıdır. Saç diplerine uygulanan saç kremi, saç köklerinin zayıflamasna, dolayısıyla saç kaybının yaşanmasına sebep oluyor.

Haftada bir yapılacak olan rutin bakımlarla saçların ahengi korunabilir, saç dökülmelerinin önüne geçilebilinir. Saçların haftalık rutin bakımları, badem yağı ve çeşitli kürler uygulanarak sağlıklı saçlara sahip olunabilir.

Sağlıklı saçlara sahip olmak için saçları doğru taramakta önemlidir. Saçlarınızı nasıl taramanız gerektiğini biliyor musunuz? Belkide yanlış yöntemlerle saçlarınızı tarıyor ve saçlarınızın yıpranmasına neden oluyorsunuz. Saç sağlığınızı ve saç güzelliğinizi düşünüyorsanız saçlarınızı doğru taramalasınız.

 

karakter kaldı.
Yorum Gönder

Copyright © 2016

Copyright © by BizKadinlar.Com

foto galeri

  • Kısa Saç Modelleri 2016
  • 2016 İstikbal Oturma Grupları Modelleri

iletişim

  • Sitemizde herhangi bir ürünün satışı yoktur. Reklam için mail : admin@bizkadinlar.com