İncir Kürü

İbrahim Saraçoğlu’nun uzun araştırmalar sonucu elde ettiği incir kürü kullananlara şifa olmaya garanti veren yiyeceklerdendir.

İncir Kürü
 Kan yapıcı ve kolay hamilelik için kullanılan incir kürü hangi hastalığınız varsa onu tedavi etmeye yardımcı oluyor. Dikkat etmeniz gereken noktalardan biri önce doktora başvurmanız ve incirin sizin için alerji oluşturup oluşturmayacağıdır. İncir kürüne alerjiniz yoksa bu kürlerden istediğinizi uygulayıp şifa bulabilirsiniz. İnciri kaynatacağınız suyun klorsuz olmasına ve kullanacağınız kuru incirin üzerinde beyaz tozlar var ise önce yıkamanız gerekmektedir.

 KANSIZLIK
 
 Kansızlık sorunuyla karşı karşıyaysanız kuru incir ile hazırlayacağınız kür sayesinde 42 gün sonunda kansızlık ile ilgili bir sorununuz kalmayacaktır.  İnciri yarım litre kadar kaynamakta olan klorsuz temiz suyun içerisine 9 adet inciri 2 ye 3 e bölerek kaynamakta olan suyun içerisine koyduktan sonra tam 7 dakika suyun ağzı kapalı şekilde kaynattıktan sonra ağzını kapatın ve ılınmasını bekleyiniz. Ilındıktan sonra süzüp yemeklerden önce 1 er bardak içiniz. Bu kürü 21 gün uygulayıp 7 gün ara vereceksiniz ardından tekrar 21 gün uygulayacaksınız böylece 42 gün bu kürü uygulamış olacaksınız ve hastalığınızın tedavisini bulmuş olacaksınız. 

HAMİLE KALMAYI KOLAYLAŞTIRAN YUMURTA ÇATLATICI KÜR
 
 Yumurta çatlaması ve kolay hamile kalmak için uygulayacağınız kürün süresi 50 gündür. Bir litre kadar kaynayan temiz suyun içerisine 10 adet inciri 2 ye bölüp attıktan sonra ağzı kapalı şekilde tam 20 dakika ocakta bekletin. 20 dakika sonra ılınması için ocaktan alın ve ılındığında süzüp yemeklerden önce birer bardak için. Bu kürü 25 gün yapıp 7 gün ara verdikten sonra tekrar 25 gün uygulayınız. Uygulayacağınız kürlerde her gün taze olarak hazırlamanız, kullandığınız suyun temiz olmasına dikkat etmeniz ve kaynatacağınız dakikalara önem vermeniz gerekir. Kaynama süresini az veya daha çok yapmamalısınız. 
 

karakter kaldı.
Yorum Gönder

Copyright © 2016

Copyright © by BizKadinlar.Com

foto galeri

  • Kısa Saç Modelleri 2016
  • 2016 İstikbal Oturma Grupları Modelleri

iletişim

  • Sitemizde herhangi bir ürünün satışı yoktur. Reklam için mail : admin@bizkadinlar.com